افاضلی: بازی روال طبیعی نداشت

هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری پس از بازی این تیم با نساجی حضور یافت....

به گزارش مدال، هومن افاضلی در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل تیمش در دیدار مقابل نساجی مازندران گفت: خوشحالم و تشکر می‌کنم از مردم قائمشهر که ما میهمان آنها بودیم و کمی و کسری نداشتیم. بازی در این زمین و این شرایط آب و هوایی سخت می‌شود. بازی از روال طبیعی خارج شده بود اما از بچه ها تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند. می‌دانستیم که نساجی با انگیزه بالا کار می‌کند.

وی افزود: در نیمه اول مقداری عقب نشستیم اما در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و شانس‌های خوبی برای گلزنی داشتیم, یک بار توپ را به تیر دروازه زدیم و یکی‌ دو فرصت خوب دیگر هم داشتیم که باید گل می‌شد ولی از آنها استفاده نکردیم. یک صحنه هم بود که فکر می‌کنم داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد؛ البته من هنوز فیلم بازی را ندیده‌ام اما باید از آقای کرمانشاهی و کمک‌های‌شان تشکر کنم, چون در این شرایط آب و هوایی قضاوت خیلی سخت است و ایشان از عهده این کار به خوبی برآمد.

سرمربی پارس جنوبی جم به حضور رضا مهاجری در نساجی اشاره کرد و گفت: در نیم فصل با دو یا سه تیم صحبت کردم. این تیم‌ها با مهاجری هم صحبت کرده بودند اما او زمانی که دید تیم مردمی نساجی در این شرایط قرار دارد, این تیم را جمع و جور کرد. مهاجری مربی خیلی خوبی است و به نظر من کار خیلی سختی در نساجی داشته و امیدوارم در ادامه هم موفق باشد. برای نساجی هم آرزوی سربلندی می‌کنم.

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


نشست خبری فوتبال ایران هومن افاضلی پارس جنوبی جم نساجی پارس جنوبی جم نساجی مازندران نساجی مازندران-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال