افاضلی: در اصفهان کلاً همه‌چیز خوب است

سرمربی جدید تیم ماشین‌سازی بعد از پیروزی در مقابل میزبانش ذوب‌آهن ضمن تشکر از همه بازیکنانش گفت این تیم هنوز کار زیاد دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هومن افاضلی که تنها یک روز است هدایت تیم فوتبال ماشین‌سازی را پس از استعفای غیرمنتظره‌اش از پارس جنوبی به دست گرفته، پس از پیروزی باارزش مقابل میزبانش ذوب‌آهن تأکید کرد: « بازی بسیار سختی بود. برای اینکه فکر می‌کنم حدود هفت ماه می‌شد که نبرده بودیم. ضمن اینکه فرصت کافی هم در اختیار نداشتیم و تنها توانستیم کار فنی کوچکی با بچه‌ها انجام دهیم و یک مقداری هم بچه‌ها ازلحاظ انگیزشی شرایطشان تغییر کرد که به نظر من این موضوع تأثیر زیاد در ثبت این نتیجه داشت.».
وی در ادامه افزود: «تمام نود دقیقه را با تمرکز بازی می‌کردیم، چه آن زمان که دفاع می‌کردیم و چه زمانی که در حمله بودیم. این اواخر بازی هم که ذوب‌آهن به ما فشار آورد ما به‌خوبی توانستیم آن‌ها را کنترل کنیم و فضای زیادی به ذوب‌آهن ندادیم، علی‌رغم اینکه چند توپ خوب روی دروازه تیم ما آوردند ولی نتوانستند دروازه ما را باز کنند که این خود نشان می‌دهد که بچه‌های تمرکز بسیار خوبی داشتند. درمجموع از همه آن‌ها راضی هستم البته تیم ما خیلی کار دارد ولی برای شروع فکر می‌کنم که بچه‌ها فوق‌العاده کارکردند که از همه آن‌ها ممنونم و الحق که بچه‌های باشرف و باغیرتی هستند.»


افاضلی درخصوص داوری در این دیدار هم اظهار داشت: «شما همواره با داور اختلاف‌نظر دارید. ایشان سه تا پنالتی گرفت و دو نفر را اخراج کرد ونشان داد شجاعت دارد. درباره سوت‌هایی که فکر می‌کنیم اشتباه بود باید به فیلم بازی رجوع کنیم. همه آن‌ها که درگیر بازی هستند احساسی هستند. فوتبال یک بازی است که دران احساسات زیادی درگیراست بدون این احساسات هم فوتبال معنی ندارد. م
افاضلی درباره میزبانی تیم‌های اصفهانی در این دو هفته متوالی گفت: «اینجا همه‌چیز خوب است. از زمین مناسب گرفته تا هتل‌های خوب و مردم مهمان‌نواز و در کل همه‌چیز خوب است.»

اخبار مرتبط:
واکنش سریع فدراسیون به داوری ذوب آهن - ماشین
خلاصه بازی ذوب‌آهن 1 ماشین‌سازی 2/ ویدیو
اخراج کاپیتان‌های ذوب آهن و ماشین سازی در دو دقیقه! 

تگ ها


ماشین سازی تبریز هومن افاضلی فوتبال ایران نشست خبری ماشین سازی ذوب آهن ذوب آهن-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال