افاضلی: دلایل استقلال برای خودش محترم است

افاضلی اعلام کرد جایی که برای استقلال در نظر گرفته بودند، همان جایی که پرسپولیس قهرمانی اش را جشن گرفت و در آن استقرار داشت....

به گزارش "ورزش سه"، هومن افاضلی سرمربی تیم پارس جنوبی که امروز در غیاب استقلالی ها شاگردانش را به ورزشگاه اختصاصی این تیم برد، در گفتگویی که کنار زمین انجام داد، با اشاره به این کار اظهار داشت: ما انتظار این مسئله را داشتیم. تیم استقلال به دلیلی که برای خودش محترم است در زمین حضور نیافت و این روال قانونی است که باید طی کنیم و ما به عنوان تیمی که می‌خواهد بازی کند، آمده ایم. استقلال هم ادله خود را دارد و انشالله ارائه می‌کند و هرچه قانون بگوید تمکین می‌کنیم.

او همچنین درباره صحبت هایش در رادیو گفت: صحبت هایی بود که در آنتن زنده انجام دادم و آقای رمضانی (سرپرست استقلال) هم بودند و پاسخ دادند. فقط چیزی که در برنامه مطرح شد که استقلال را به جم راه ندادند من این را پاسخ می‌دهم؛ شهر جم در منطقه قرمز نیست و زرد است و این که خیلی از مناطق این استان قرمز نیست و زرد است به خاطر تدابیری است که شورای تامین در نظر گرفته که از کسانی که تست گرفته نشده یا مطمئن نیست، از ورودشان جلوگیری می‌شود. باتوجه به این که جمعیت اینجا محدود است، اگر جمعیتی در مقابل هتل این تیم جمع شود چون استقلال تیم محبوبی است، می‌تواند به شیوع ویروس کمک کند. این تدبیر درستی است که باعث شده شهر جم قرمز نشود. جایی که استقلال در نظر گرفته اند همان جایی است که پرسپولیس قهرمانی اش را جشن گرفته است و همان جا استقرار داشت.

تگ ها


هومن افاضلی پارس جنوبی جم