افاضلی: دیدار با سیاه جامگان شش امتیاز است

هومن افاضلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مشکیپوشان اظهار داشت: میدانید این بازی حساسیت بالایی دارد، چون دو تیم بههم نزدیک هستند ......

هومن افاضلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مشکی‌پوشان اظهار داشت: می‌دانید این بازی حساسیت بالایی دارد، چون دو تیم به‌هم نزدیک هستند. دیدار با مشکی‌پوشان یکی از بازی‌های شش امتیازی برای ماست. امیدوارم حساسیت‌های این بازی مانع از جذابیت آن نشود. مشکی‌پوشان آمادگی خوبی در چند هفته اخیر داشته و چند بازیکن خوب هم در اختیار دارد. ما نیز رفته رفته شرایط‌مان بهتر می‌شود. امیدوارم در این هفته بازیکنان ما سهم بیشتری در جریان بازی داشته باشند. همچنین امیدوارم بازیکنان‌مان بتوانند توانمندی خود را در زمین نشان بدهند. در هر صورت تلاش کردیم که بچه‌ها را برای این بازی آماده کنیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه «برخی از مربیان لیگ برتری پس از اینکه در تیم خود نتیجه می‌گیرند، نزدیکان خود را به تیم‌شان اضافه می‌کنند، مانند پسر شفر، سرمربی استقلال و برادر برانکو، سرمربی پرسپولیس و ... . آیا این کار درستی است؟»، تصریح کرد: به‌صورت کلی اگر بخواهم بگویم، این چیز دور از ذهنی نیست. همه‌جای دنیا مربیان با کسانی کار می‌کنند که با آنها راحت هستند. آنچلوتی هم پسرش را به تیم خود آورده بود. مهم این است که مربیان بتوانند نظرات سرمربی را برآورده کنند. این کسانی هم که شما نام بردید، سابقه کار در فوتبال ما را دارند. به‌طور مثال برادر برانکو در ایران کار کرده است.
افاضلی در ادامه درباره اینکه «آیا اگر کسی تخصص هم نداشته باشد، باید او را به ایران بیاوریم؟»، گفت: این مسئله‌ای است بین مربی و باشگاه. قطعاً اگر باشگاه متوجه شود چنین اتفاقی افتاده، در این مسئله ورود خواهد کرد. خوشبختانه تاکنون ما در باشگاه نفت چنین چیزی نداشتیم.
وی در مورد اینکه «باشگاه نفت تهران در این فصل با چالش‌های زیادی مواجه بوده و برخی از بازیکنان به‌ همین دلیل فوتبال‌شان از بین رفته است»، عنوان کرد: این سؤال فنی نیست. من مسئول فنی تیم هستم. تیم نفت 30 ملیارد بدهی دارد؛ این بدهی‌ها یک‌ شبه جمع نشده است. نفت چهار سال در وضعیت بحرانی بوده است. اگر شما توقع داشته باشید یک شخص یک شبه 30 میلیارد را تسویه کند، این درست نیست. کسی که به باشگاه می‌آید، باید تعهد خود را این‌طور نشان دهد که به پرونده‌ها رسیدگی کند. شاید برخی‌ها بگویند چرا اول به بدهی ما رسیدگی نشده؟ اما فکر می‌کنم باشگاه در مسیر رسیدگی به پرونده‌ها قرار دارد.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در ادامه افزود: من تا جایی که از دستم برمی‌آید، سعی می‌کنم با بازیکنانم صادق باشم. چیزی که می‌توانیم انجام دهیم، این است که مشکلات را کم‌کم حل کنیم. اگر با بازیکنان تیم ما هم صحبت کنید، آنها هم می‌گویند که این مسئله را کامل دیده‌اند. در ضمن من در باشگاه تنها نیستم و تمام اعضای باشگاه برای این کار تلاش می‌کنند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال