افاضلی: مدیران شرکت نفت عِرقی به تیم هایشان ندارند

هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از مدیران شرکت نفت انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از گل طلایی، هومن افاضلی سرمربی تیم پارس جنوبی جم درباره وضعیت بازیکنان این تیم اظهار کرد: متاسفانه رفتاری که با ازیکنان ما می‌شود در شان یک انسان هم نیست. بچه های تیم ما را از خوابگاه هم بیرون می‌کنند‌ این در حالی‌ست که بازیکنان ما به تمامی تعهداتشان پایدار بودند اما مجموعه ای که با آنان قرارد منعقد کرده به عهد های خود وفا نکرده است.

وی درباره بودجه این تیم گفت: بودجه تیم ما حدود ۱۲ و نیم میلیارد تومان است در حالیکه بودجه تیم هایی که در لیگ برتر حضور دارند ۱۲۰ میلیارد، ۸۰ میلیارد و برخی تیم های معمولی نیز ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومان است.
افاضلی افزود: زمان انعقاد این قرار داد میزان تورم و نرخ ارز در نظر گرفته نشده است. من از اواسط لیگ به این مجموعه اضافه شده ام و تا کنون ۷ جلسه تمرینی داشته ایم که در هر جلسه ۶ و نیم میلیون تومان صرف هزینه اجاره زمین، مواردی برای جلوگیری از آسیب بازیکنان و تغذیه ورزشکاران شده است که این میزان بدون در نظر گرفتن دستمزد افراد است.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم به بی توجهی مدیران شرکت ملی نفت و همچنین مدیران وزرات نفت اشاره کرد و گفت: مدیران این شرکت ها هیچ عرقی به این مجموعه ندارند و همین عملکرد را برای تیم نفت تهران نیز داشتند.
وی ادامه داد: عملکرد مدیران همانند کسانی‌ست که برای خاموش کردن آتشی اعلام می‌کنند که هیچ تجهیزاتی برای آن ندارند این امر به این معناست که ارزشی برای آن قائل نیستند، وضعیت تیم ما نیز این گونه است.
افضلی با بیان این که سرمایه تیم پارس جنوبی ۳۰ میلیارد تومان است ادامه داد: ۲ روز است که ما تمرینی نداریم و برای هیچکس اهمیتی نداشته و کسی پیگیر علت عدم برگزاری تمرین های ما نشده است.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم با ابراز گله از وزارت ورزش  تاکید کرد: وزارت نفت یکی از مهم ترین پایگاه های اجتماعی ورزش است و تیم های زیادی در سطح قهرمانی داشت و به دلیل سیاست های جاری وزارت نفت همه این موارد در منحل شدن است.
وی افزود: وزیر ورزش باید در این موارد با وزیر نفت گفت و گو کند و پیگیر مشکلات شود.
افاضلی در پایان تصریح کرد : من به مردم جم قول داده ام که سهمیه تیم را در لیگ حفظ نمایم و امیدوارم با انرژی آن ها بتوانم این هدف را محقق کنم. در سال های قبل در این وزارتخانه مدیرانی فعالیت می‌کردند که روی مجموعه‌شان تعصب داشتند و آن ها را حمایت می‌کردند.
 

بیشتر بخوانید:
ادعای جدید سرمربی ذوب آهن؛ تحت فشار تعهدنامه بازگشت را امضا کردم!
پیشکسوت استقلال: رییسی دستور ورود قوه قضاییه به فساد در فوتبال را بدهد
کمک استقلال از فیفا برای پرداخت پول بویان 

تگ ها


فوتبال ایران پارس جنوبی جم هومن افاضلی شرکت نفت پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال