افاضلی: نه بازیکن مصدوم داریم اما نا امید نیستیم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی اعلام کرد به توجه به مشکلات مالی و مصدومین زیاد همچنان به آینده امیدوارند....

به گزارش "ورزش سه"، درآستانه دیدار دو تیم پارس جم و صنعت نفت آبادان هومن افاضلی در نشست خبری پیش از بازی پارس جنوبی مقابل صنعت نفت آبادان حضور یافت و گفت : خب بازی اول طبیعتا بازی ای سختی است. نه راجع به تیم خودت میدانی و نه نسبت به حریف شناختی داری ؟ بازیهای اول نسبتا ابهام بیشتری دارد  و به هرحال این کارما را سخت کرده است.
ضمن آنکه چند عدد مصدوم داریم . ما نه بازیکن مصدوم داریم که تعداد زیادی از آنها بازیکنان کلیدی ما هستند .در ضمن ما این اواخر به دلیل مشکلات مالی تمرینات منظمی را هم پشت سر نگذاشتیم این کار ما را سخت می‌کند. ضمن اینکه این اواخر تمرینات منظمی هم نداشتیم به خاطر مسائلی که وجود داشت. این بازی بسیار دشوار است البته می‌دانم تیم صنعت نفت آبادان هم مشکلات زیادی دارد اما از لحاظ تمرینی نسبت به ما وضعیت بهتری داشت.

سرمربی تیم  پارس جنوبی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم تیمش تصریح کرد:‌ ما بابک حاتمی را به عنوان بازیکن محروم داریم. محمد نوری و متین کریم‌زاده هم با ما هستند؛ اما فردا باید ببینیم می‌توانند برای ما بازی کنند یا خیر، چون هنوز مصدوم هستند و شرایط مساعدی برای بازی کردن ندارند. ضمن اینکه رباط صلیبی مگنو باتیستا قبل از تعطیلی لیگ پاره شده بود. باتیستا مهره کلیدی ما است و او را هم نداریم. محمد ابراهیمی و علی عبدالله‌زاده هم مصدوم هستند. محسن فیروزان مصدوم است امیرحسین رفیعی و ایمان باصفا هم هستند اینها بازیکنانی هستند که ما آنها را در اختیار نداریم.

افاضلی در مورد بازی فردا مقابل نفت آبادان گفت: تیم صنعت نفت تیم بالای جدولی است و فوتبال خیلی خوبی هم بازی می‌کند و بازیکنان ممتاز و شاخصی در این تیم هستند. از عیسی آل کثیر که در نفت تهران بازیکن خود من بوده گرفته که البته فکر می‌کنم فردا حضور ندارد تا جهانی، ریکانی، بختیاری رحمانی، قریشی و اهل شاخه اینها بازیکنانی خیلی خوبی هستند. فکر می‌کنم بازی بازی نزدیکی خواهد بود ضمن اینکه یکی از همکاران پارسال من که با هم در اروند خرمشهر بودیم یعنی مرتضی بچاری هم در کادر فنی نفت آبادان است که نسبت به ما شناخت خوبی دارد.

وی در مورد مشکلات تمرینی پارس جنوبی اظهار داشت: ما مشکلات تمرینی داشتیم، به اندازه کافی تمرین نکردیم به خصوص در این اواخر، با توجه به مسائلی که داریم در این شرایط  جمع وجور کردن بچه‌ها از نظر ذهنی هم سخت است اما به هر حال باز‌ی‌ها شروع شده است و همه تیم‌ها می‌آیند به این امید که بازی‌های خوبی انجام بدهند و امتیاز بگیرند. ما هم تلاش می‌کنیم و ناامید نیستیم. تیم خوبی داریم و اگر شرایط مساعدی داشتیم قطعاً می‌توانستیم نتایج خیلی خوبی بگیریم اما الان هم ناامید نیستیم.

تگ ها


پارس جنوبی جم هومن افاضلی