افاضلی و فاضلی، گزینه‌های نفت MIS

دو گزینه نهایی سرمربیگری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معرفی شدند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که تا روز آخر لیگ بیستم جزو گزینه‌های سقوط به لیگ یک بود، در شرایطی به دنبال برنامه‌ریزی برای فصل آینده است که ابتدا قصد دارد سرمربی جدیدش را معرفی کند.

نفت مسجدسلیمان در فصل گذشته با سید مجتبی حسینی کارش را آغاز کرد و در پایان دور رفت جایگاه دهم جدول را به دست آورد و در نیم‌فصل دوم نیز با داریوش یزدی و سپس محمود فکری به کارش ادامه داد و در رده سیزدهم ایستاد.

مسؤولان باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از جلساتی که طی روزهای اخیر داشتند، به هومن افاضلی و وحید فاضلی برای سرمربیگری در این تیم به جمع‌بندی رسیده‌اند و احتمالا از بین این دو گزینه با یک نفر به توافق می‌رسند.

وحید فاضلی پس از مدت‌ها کار به‌عنوان دستیار، سال گذشته سرمربیگری در لیگ برتر را همراه با نساجی مازندران تجربه کرد ولی پس از قطع همکاری این باشگاه، راهی پدیده شد و در کنار سید مهدی رحمتی کار کرد، اما حالا این شانس را دارد تا دوباره هدایت یک تیم لیگ برتری را عهده‌دار شود.

هومن افاضلی نیز دیگر گزینه‌ای است که نفت مسجدسلیمان برای هدایت تیمش مد نظر دارد؛ افاضلی که سابقه سرمربیگری در تیم امید ایران، صبای قم، کارون اروند خرمشهر، پارس جنوبی جم و ماشین‌سازی را دارد، ممکن است پس از یک سال دوری دوباره به فوتبال برگردد و روی نیمکت نفت MIS بنشیند.

تگ ها


دسته یک نفت مسجد سلیمان هومن افاضلی