افاضلی و ماشین به دنبال فرار از ویروس مرگ‌بار

ماشین سازی در شرایطی در هفته پایانی و حساس لیگ به مصاف نفت آبادان خواهد رفت که طی هفته‌ای اخیر اسیر گل‌های لحظات پایانی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، هومن افاضلی که پنج هفته قبل هدایت ماشین سازی را برعهده گرفته و طی این مدت موفق به کسب ۴ امتیاز برای این تیم شده است، در شرایطی امتیازات دیدارهای اخیر را از دست داده که تیمش درگیر یک ویروس کشنده در ثانیه‌های پایانی شده است.

ابتدا این گل گهر سیرجان بود که برخلاف جریان بازی در دقیقه ۹۶ موفق به گلزنی برابر این تیم شد تا آنها یک امتیاز ارزشمند را از دست بدهند. در ادامه برابر سایپا نیز ماشین سازی در دقیقه ۹۰ گل دریافت کرد تا بعد از فرصت‌سوزی‌های بزرگ، این بازی را نیز با شکست پایان دهد. آنها در هفته بعد از جدال با سایپا اینبار در دیدار حساس مقابل پارس جنوبی در دقیقه ۹۴ از روی نقطه پنالتی گل خوردند تا پیروزی را با تساوی عوض کنند. بدشانسی ادامه دار هومن افاضلی و تیمش اینبار به دیدار با تراکتور رسید و آنها برابر حریف همشهری خود نیز در دقیقه ۸۸ گل خوردند و تساوی ارزشمندی را از دست دادند تا اکنون در شرایط فرار از سقوط قرار داشته باشند.

ماشین سازی در شرایطی در هفته پایانی به مصاف نفت آبادان خواهد رفت که دیدار رفت را با گل دقیقه ۹۶ میلاد جهانی بازی را واگذار کرده بود و باید دید اینبار قادر خواهند بود از این ویروس مرگبار رهایی یابند و با دستیابی به هدف خود در لیگ بمانند یا خیر.

تگ ها


ماشین سازی تبریز