افتتاحیه هفته‌چهارم در ورزشگاه آزادی

به گزارش مدال به نقل از آرمان:هفته چهارم لیگ برتر از امروز و با دیدار تیم های پرسپولیس و سیاه جامگان آغاز می شود ......

به گزارش مدال به نقل از آرمانهفته چهارم لیگ برتر از امروز و با دیدار تیم های پرسپولیس و سیاه جامگان آغاز می شود. سایر مسابقات روز های پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد

ساعت برگزاری

این بازی طبق برنامه ساعت 20:45 امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. حمید حاج ملک، محمدرضا ابوالفضلی، سجاد طوری، روح ا... شرفی تیم داوری این مسابقه را تشکیل می دهند و اسماعیل صفیری نیز ناظر این مسابقه خواهد بود.

نظر برانکو

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سیاه جامگان اظهار کرد: این بازی در آستانه بازی با الاهلی است. سیاه جامگان شروع خوبی داشته و یک باخت که نباید رخ می داد مقابل فولاد داشت. بازیکنان ما حریف را دست کم نمی گیرند و ساده بازی نخواهد کرد. برانکو ادامه داد: مثل همه بازی ها، این بازی برای ما یک بازی سخت خواهد بود که نتیجه نامعلومی در انتظار ماست. بازیکنان ما در هر بازی با تمرکز و انگیزه بالا وارد زمین می شوند و به همین خاطر به نتایجی که می خواهیم می رسیم. البته اخیرا صحبت هایی نیز شده که پرسپولیس از پیش برنده است و راحت بازی ها را می برد اما هیچ کسی نمی بیند که بازیکنان ما چقدر تمرین کرده اند و تمرکز روی کارشان داشتند و تمام نتایجشان به یمن تلاش و پشتکاری بوده که داشته اند. برانکو در ادامه درباره بازی با سیاه جامگان، خاطرنشان کرد: فکر می کنم اگر علی عسگری بازی کند، خطرناک ترین بازیکن حریف ما خواهد بود. او درباره اینکه با توجه به نتایج خوب این تیم در سه بازی گذشته، آیا برنامه ای برای اینکه بازیکنان دچار غرور نشوند دارد یا خیر؟ گفت : من به بازیکنانم افتخار می کنم. آنها هیچ حریفی را دست کم نمی گیرند و مقابل هر حریفی سعی می کنند با حداکثر توان ظاهر شوند و همین طور شادی و رضایت را به هواداران بدهند. رقابت در تیم باعث می شود که این طور مسائل به حداقل برسد. او درباره اینکه آیا در بازی مقابل سیاه جامگان سید جلال حسینی حضور خواهد داشت یا خیر، گفت : بله. کاپیتان حسینی در لیست ما قرار دارد. برانکو تاکید کرد: البته کمال کامیابی نیا در لیست بازیکنان ما برای بازی حضور ندارد و دلیلش این است که او از وضعیت خودش در تیم ناراضی بود. ما به او ۲۴ ساعت فرصت داده ایم که در این باره فکر کند. البته مساله خیلی مهمی نیست. پارسال پرسپولیس، فقط در منطقه دفاع راست ترافیک بازیکن داشت اما امسال در تمام مناطق چنین مساله ای وجود دارد. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در بازی با سیاه جامگان بازیکنان ذخیره را بازی خواهد داد یا خیر گفت : ما تنها پارسال و پیش از بازی با الوحده در بازی مقابل سیاه جامگان در استفاده از بازیکنان صرفه جویی کردیم. بازی با الوحده چهار روز بعد از بازی با سیاه جامگان بود و مجبور بودیم که چنین کاری را انجام دهیم اما در حال حاضر دلیلی ندارد که چنین حساب و کتابی کنیم و با بهترین ترکیب بازی می کنیم و در هر پست تعویض های متعددی داریم. شش روز برای بازی با الاهلی فرصت داریم و به اندازه کافی زمان است که خودمان را آماده کنیم.

مربی سیاه جامگان چه گفت؟

اکبر محمدی مربی تیم فوتبال سیاه جامگان در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس قهرمان دوره گذشته لیگ برتر است و می دانیم مسابقه سختی را مقابل این تیم پیش رو داریم. او ادامه داد: برخی از بازیکنان ما کم تجربه هستند و برای اولین بار است در آزادی بازی می کنند اما بازیکنان با انگیزه هستند و آنها خوب می دانند که بازی با پرسپولیس به نوعی یک ویترین است که می توانند خودشان را در این بازی نشان بدهند. محمدی تصریح کرد: پرسپولیس را به خوبی می شناسیم و فصل گذشته با برد برابر این تیم در لیگ برتر باقی ماندیم. امیدوارم در لیگ امسال همین روند ادامه یابد و بعد از ناکامی در خانه مقابل فولاد بتوانیم مقابل پرسپولیس به روند خوب خود بازگردیم. مربی سیاه جامگان درباه اینکه برابر پرسپولیس دفاعی بازی می کنند، بیان کرد: بازیکنان کلیدی پرسپولیس را خیلی خوب شناسایی کردیم و قصد داریم آنها را با آنالیزمان از کار بیندازیم. ما در 11 بازی گذشته 11 گل زدیم و فقط دفاع فکر نکردیم و بازی هجومی هم در دستور کارمان قرار دادیم. در سه بازی اخیر 5 گل زدیم و جزو تیم های تهاجمی لیگ برتر هستیم. رویکرد میثاقیان تغییر کرده و فقط به دفاع کردن فکر نمی کند و زدن گل هم در سیستم بازی میثاقیان قرار دارد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال