افتتاح یک استادیوم مدرن دیگر درعراق

در ادامه ساخت و ساز اماکن ورزشی مدرن و استاندارد در کشور جنگ زده عراق این بار نوبت به فوتبالدوستان شهر نجف رسید تا شاهد افتتاح ورزشگاه مدرن خود باشند ......

در ادامه ساخت و ساز اماکن ورزشی مدرن و استاندارد در کشور جنگ زده عراق این بار نوبت به فوتبالدوستان شهر نجف رسید تا شاهد افتتاح ورزشگاه مدرن خود باشند.
 همین که شعله جنگ های خانمان برافروز داخلی در عراق فروکش کرد مقامات ورزشی این کشور به تکاپو افتادند تا با ترمیم زیرساخت های خود بار دیگر نشاط و سلامتی را به جامعه جوان و سرخورده بازگردانند از همین رو ساخت ورزشگاه های مدرن فوتبال به عنوان یکی از رشته های ورزشی پرطرفدار در دستور کار آنها قرار گرفت.
ساخت چند ورزشگاه مدرن و استاندارد با مشارکت شرکت های بزرگ اروپایی و اسپانسرها با حمایت مالی دولت عراق به جایی رسید که بعد از ورزشگاه های زیبای کربلا، موصل، اربیل و ... فوتبالدوستان شهر نجف هم یکی دو روز قبل مراسم رسمی افتتاحیه ورزشگاه مدرن و 41 هزار نفری خود با نام النجف را برگزار کردند تا رفته رفته عراق به یکی از کشورهای پیشرو در زمینه ساخت ورزشگاه تبدیل شود.
ورزشگاهی مدرن با تمامی استانداردهای روز دنیا و مد نظر فیفا که می تواند میزبان بازی های رسمی این کشور نیز لقب بگیرد به خصوص با حکمی که فیفا صادر کرد تا این کشور بتواند از امتیاز میزبانی خود در بازی های رسمی برخوردار باشد.

 

تگ ها


فوتبال