افتخاری: با بازگشت محرومان استقلال دگرگون می‌شود

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه ۷۰ میلیارد تومان بدهی دارد ......

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه ۷۰ میلیارد تومان بدهی دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا افتخاری پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: نبود سه بازیکن ما در این دیدار تأثیرگذار بود. با فدراسیون فوتبال صحبت کرده ایم و آنها تنها برای یک بازی محروم هستند. اگر آنها بازگردند، استقلال دگرگون خواهد شد.

وی افزود: در کار فنی دخالت نمی کنم، اما تجربه ام می گوید استقلال بازیکنان با تکنیکی و باتجربه زیادی دارد. زمان می خواهد که آنها با هم هماهنگ شوند. اگر همدیگر را در زمین پیدا کنند، کار تاکتیکی ما بهتر خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص بدهی های این باشگاه گفت: پرونده بازیکنان خارجی را بسته ایم، اما به بازیکنان و مربیان داخلی بدهکاریم. در نظر داریم بودجه ای در این زمینه اختصاص داده تا پرونده بدهی های داخلی را در دو سه سال آینده ببندیم.

افتخاری با بیان اینکه باشگاه استقلال 70 میلیارد تومان بدهی دارد، خاطرنشان کرد: بدهی ها از سال گذشته اضافه نشده، اما متأسفانه بدهی ها برای 10 سال گذشته است و به 130،140 نفر بدهکار هستیم.

وی در خصوص اینکه چرا بازیکنان در ابتدا اعلام می کنند عاشق استقلال و پرسپولیس هستند، اما پس از مدتی به پول نگرفتن خود اعتراض می کنند، گفت: این مسئله یک جنبه تبلیغاتی دارد و جنبه دیگر هم این است که بازیکنان حرفه ای شده اند. در گذشته می گفتند به عشق استقلال آمده اند، اما اگر امروز پول شان را نگیرند، بازی نمی کنند. به هر حال فوتبال شغل شان است.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال