افتخاری قربانی احتمالی شکست العین

فصل برای استقلال با شکستی فاجعه بار به پایان رسید تا در روزهای آتی این باشگاه در انتظار تغییرات گسترده در سطح کلان مدیریتی باشد ......

فصل برای استقلال با شکستی فاجعه بار به پایان رسید تا در روزهای آتی این باشگاه در انتظار تغییرات گسترده در سطح کلان مدیریتی باشد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نایب قهرمانی در لیگ برتر آن هم بعد از تمام پوست اندازی که علیرضا منصوریان در ترکیب اصلی انجام داد با صعود این تیم مرحله حذفی لیگ قهرمانان توام شد تا همه چیز بر وفق مراد پیش برود اما با این وجود شایعات پیرامون تغییرات در هیات مدیره و متعاقب آن مدیریت باشگاه دست از سر این تیم برنداشت گرچه تمام این گمانه زنی ها در حد شایعه باقی ماند و به تایید نرسید.

جدال با العین به قدری حساس و تعیین کننده بود که موضوع تغییرات احتمالی در هیات مدیره از سوی وزارت ورزش به بعد از اتمام پرونده این فصل موکول شد. در این بین اعضای هیات مدیره همچنین مدیرعامل نیز امیدوار بودند با صعود به جمع هشت تیم برتر بتوانند جایگاه خود را مستحکم تر کنند چون موفقیت احتمالی می توانست دلیل خوبی بر اعمال فشار برای جلوگیری از تغییرات باشد. اما این اتفاق نه تنها رخ نداد بلکه نتیجه فاجعه بار استقلال در بازی برگشت که شکست 6-1 را در پی داشت انتقادات را به اوج رساند تا دود آن به چشم هیات مدیره و احتمالا مدیرعامل باشگاه برود.

با بازگشت کاروان استقلال از امارات بعد از تراژدی غم بار در العین حالا همه جا صحبت از تغییرات غیرمنتظره در بین اعضای هیات مدیره باشگاه به گوش می رسد تا جایی که از چهار عضور باقی مانده در هیات مدیره بعد از درگذشت منصور پورحیدری حالا خبر می رسد وزارت ورزش به عنوان متولی اول باشگاه در پی تغییر سه عضو دیگر است تا از جمع فعلی تنها حسن زمانی باقی بماند. در ترکیب جدید هیات مدیره گفته می شود یکی از پیشکسوتان جانشین مرحوم پورحیدری می شود تا در کنار حسن زمانی حضورش قطعی باشد. سه عضو دیگر نیز قرار است تا یک هفته دیگر معرفی شود که یکی از آنها فردی اقتصادی و فعال در بیزینس های تجاری است تا نقش اسپانسر را نیز داشته باشد.

 با تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره قطعا جایگاه سیدرضا افتخاری روی میز مدیرعاملی باشگاه نیز متزلزل خواهد شد. مدیرعاملی که در چند ماه حضورش در این مسند به خاطر اتفاقات رخ داده در بحث محرومیت نقل و انتقالاتی فیفا و همچنین سایر تصمیمات کلیدی با انتقادات گسترده ای روبرو بود و بسیاری عملکرد او را چندان موفقیت آمیز قلمداد نمی کردند. این که افتخاری چقدر شانس دارد تا برای سال دوم به عنوان مدیرعامل استقلال باقی بماند قطعا به چیدمان هیات مدیره و تصمیمات کلان این هیات باز می گردد گرچه شانس زیادی نباید برای ابقای او متصور شد.

آن چه محرز است این که باشگاه استقلال در یک هفته آتی دستخوش خبرها و اتفاقات بسیار زیادی در مدیریت کلان خود خواهد بود که این امر می تواند روی روند حرکتی آنها در بازار تابستانی همچنین در بحث تقویت کادر فنی برای لیگ هفدهم نیز تاثیر مستقیم بگذارد از همین رو باید منتظر ماند و دید علیرضا منصوریان بعد از شوک فاجعه بار العین در آسیا این بار با این اتفاقات چگونه کنار خواهد آمد؟

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال