افتخاری: ما «فکر» جباری را می‌خواهیم

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید جباری را به خاطر تجربه و مدیریتش در تیم جذب کرده و موضوع توانایی های جسمی او در اولویت های بعدی بوده است ......

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید جباری را به خاطر تجربه و مدیریتش در تیم جذب کرده و موضوع توانایی های جسمی او در اولویت های بعدی بوده است.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، رضا افتخاری در گفت وگو با یکی از برنامه های تلویزیونی درباره حضور محسن کریمی در ترکیب استقلال در فصل پیش رو، اظهار کرد: کریمی بازیکن آینده دار و بزرگی است و ما به راحتی او را از دست نخواهیم داد. شرایطی را برایش فراهم می کنیم تا بتواند در ترکیب تیم قرار بگیرد. تیم ملی ما هم به این بازیکن احتیاج دارد. ما این فرصت را از دست نخواهیم داد حتی اگر سن او به نخورد، شاید یک سهمیه برای او در تیم بزرگسالان باز کنیم تا بتواند بازی کند.
وی در مورد وضعیت مذاکره با رامین رضائیان نیز گفت: او به دنبال مذاکره با یک تیم اروپایی است و الان در اتریش به سر می برد. او اعلام کرده اگر تیم خوب اروپایی پیدا نکند، به استقلال می آید. ما صحبت های اولیه را هم با او کرده ایم و دوازده روز به او مهلت دادیم که تا امروز، یک هفته از آن گذشته است. کادر فنی و هواداران نیز در صورت جذب رامین رضائیان، او را تائید خواهند کرد چرا که کادر فنی او را نیاز دارد.
مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین درباره جذب مجتبی جباری و وضعیت جسمانی او، بیان کرد: جباری بازیکن بزرگی است؛ او زانویش را چهار سال قبل جراحی کرده و با همان زانو در قطر بازی کرده است. ما فکر جباری را می خواهیم تا فیزیکش را. او بازیکن بزرگی است که می تواند در بازی های بزرگ، بازی را برگرداند و نتیجه را تغییر دهد. دوندگی در تیم ما با بازیکنان جوان است و مدیریت تیم با باتجربه ها خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال