افتخاری و چالش جدیدی به نام بازنشستگی

مجلس چندی پیش قانونی مبنی بر عدم حضور بازنشسته ها در پست های دولتی تصویب کرد که گفته می شود به خاطر همین قانون علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش دستی کرد و از سمت خود استعفا کرد ......

مجلس چندی پیش قانونی مبنی بر عدم حضور بازنشسته ها در پست های دولتی تصویب کرد که گفته می شود  به خاطر همین قانون علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش دستی کرد و از سمت خود استعفا کرد.

البته دلیل استعفای طاهری از سمت مدیرعاملی پرسپولیس اختلاف با اسپانسر پیشین باشگاه عنوان شد ولی به هرحال بحث ممنوعیت حضور بازنشسته ها هم در این اتفاق بی تاثیر نبود.

نکته مهم این است که افتخاری هم سال ها است که با وجود بازنشتستگی در فوتبال ایران فعالیت می کند و با این قانون ادامه فعالیت او در باشگاه استقلال هم مورد چالش قرار می گیرد مگر اینکه بخواهد از خلاء قانون استفاده کند و فعلا به عنوان سرپرست موقت به کارش ادامه بدهد.

مدیرعامل باشگاه استقلال چند سال است که جزو بازنشستگان رسمی محسوب می شود و با استناد به قانون که می گوید ایثاگران بازنشسته می توانند در صورت نیاز به کار بازگردند، در باشگاه استقلال کارش را ادامه داده است اما حالا و با توجه به قانون جدید مجلس باید دید آیا او این بار می تواند مجوز مدیرعاملی خود در استقلال را تمدید کند یا نه.

افتخاری پیش از این بارها اعلام کرده بود که تا پایان دولت یازدهم کسی نمی تواند  جایش را بگیرد و حالا با قانون جدید مجلس در مورد منع حضور بازنشستگان در سمت های دولتی باید دید سرنوشت او چه می شود.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال