افزایش اختلاف‌ها بین نیمار و پی اس جی

نیمار به فاصله ۴ روز تا دیدار با دورتموند به آلمان رفت تا در یک رویداد مد شرکت کند....

به گزارش مدال، نیمار اگرچه هر زمان که در ترکیب تیم پاریسی به میدان رفته، عملکرد قابل قبول و خیره کننده ای داشته، ولی در خارج از زمین چمن هم دائما در حال حاشیه سازی است و در نتیجه همواره چه در زمین چمن و چه خارج از آن نام نیمار را به هر بهانه ای روی جلد روزنامه های ورزشی می بینیم.

نشریه لوپاریزین در گزارشی به این نکته اشاره کرده که نیمار این بار با سفر به آلمان خشم سران باشگاه پاری سن ژرمن را برانگیخته است. او که حضورش در بازی پیش روی پاری سن ژرمن مقابل بوروسیا دورتموند در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا با اما و اگرهایی روبروست، اخیرا به دوسلدورف آلمان سفر کرده تا در رویداد تبلیغاتی برند ریپلی شرکت کند.

این روزنامه فرانسوی دراین رابطه تیتر زده:« مدیران پاری سن ژرمن می پرسند نیمار چه کار می کند؟»

این درحالی است که چهار روز دیگر یکی از مهمترین بازی های این فصل پاری سن ژرمن پیش روست و شاگردان توخل باید سه شنبه در بازی رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دورتموند به میدان بروند.

نیمار در روزهای اخیر به دلیل آسیب دیدگی دنده اش از میادین ورزشی به دور بوده و در سه بازی اخیر پی اس جی به میدان نرفته است.

دلیل عصبانیت سران پی اس جی مشخص است. از نظر آنها نیمار شرکت در این رویداد تبلیغاتی را به تمرکز و تمرین برای بازگشتش به میادین ترجیح و اولویت داده است.

البته هنوز مشخص نیست که نیمار به این بازی خواهد رسید یا خیر. او در بازی امشب تیمش در لیگ یک فرانسه مقابل آمیان قطعا غایب خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
کلوپ: یوونتوس شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان است
واکنش زیدان به محرومیت سنگین منچسترسیتی 

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان نیمار پاری سن ژرمن Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال