افزایش تردیدها درباره آینده امباپه در پی اس جی

ادامه حضور کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد امباپه با پی ای جی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و به هر تیم دیگری منتقل شود.

بسیاری باور دارند که رئال مادرید مقصد نهایی این مهاجم فرانسوی است، چرا که او در تابستان سال گذشته نیز  قصد داشت به سانتیاگو برنابئو برود که با مخالفت پی اس جی و رد پیشنهاد رئال روبرو شد.

با این حال امباپه از ابتدای ژانویه و در فاصله شش ماه تا پایان مهلت قانونی قراردادش می‌تواند مذاکرات با هر باشگاهی خارج از لیگ فرانسه را آغار کند و پیش قراردادی را نیز به امضا برساند.

به نظر می‌رسد که تلاش‌های باشگاه پاری سن ژرمن برای پیشبرد مذاکرات نیز بی‌نتیجه مانده و این بازیکن تصمیمی برای قبول پیشنهادات آنها ندارد.

حالا اظهارات لئوناردو، مدیر ورزشی پی اس جی، باعث شده که گمانه‌زنی‌ها پیرامون آینده این مهاجم فرانسوی بیشتر شود و بعید به نظر می‌رسد که تمدید قراردادی در کار باشد.

لئوناردو در پاسخ به سوالی درباره آینده این بازیکن به آ.اس گفت:« چه حرفی درباره امباپه باقی مانده است؟ او مهارنشدنی است، متفاوت و خاص است. و شما هم می‌دانید که خواسته ما درباره او چیست... باید ببینیم چه پیش خواهد آمد.»

رئال تابستان امسال دو پیشنهاد ۱۵۰ و ۱۸۰ میلیون یورویی برای جذب مهاجم ملی‌پوش فرانسوی ارائه کرد اما پی اس جی حاضر به پذیرش این دو پیشنهاد نشد تا خطر جدایی امباپه به عنوان بازیکن آزاد را قبول کند.

هرچند به نظر می‌رسید که ناصر الخلیفی و لئوناردو اطمینان دارند که می‌توانند قرارداد این بازیکن را تمدید کنند اما ظاهرا محاسبات آنها درست از کار درنیامده و حالا در آستانه از دست دادن یکی از ارزشمندترین بازیکنان‌شان هستند.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن لئوناردو