افزایش تعداد تعویض ها در بوندس لیگا به پنج

اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرد که با شروع دوباره رقابت های بوندس لیگا، تعداد تعویض ها در این مسابقات به ۵ افزایش پیدا خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از تعطیلی دو ماهه لیگ های مختلف اروپایی به دلیل شیوع کرونا، رقابت های بوندس لیگا به عنوان اولین لیگ اروپایی از این هفته آغاز خواهد شد.

با توجه به تعطیلی تمرینات باشگاه های مختلف، اکنون نگرانی زیادی در مورد احتمال افزایش مصدومیت بازیکن ها وجود دارد و بورد بین المللی قانونگذاری فوتبال (IFAB) موافقت کرده که برای مراقبت از سلامت بازیکنان، تعداد تعویض ها افزایش پیدا کند.

در بیانیه فدراسیون فوتبال آلمان آمده است:" از این به بعد، هر تیم در جریان بازی، سه فرصت برای تعویض خواهد داشت؛ از جمله در توقف بین دو نیمه. اگر در دیدارهای برگشت پلی آف های سقوط، وقت اضافی داشته باشیم، هر دو تیم چهارمین فرصت را برای تعویض خواهند داشت که می توانند از آن در فاصله بین وقت قانونی و اضافی استافده کنند یا در بین دو نیمه وقت اضافی. فدراسیون فوتبال آلمان توصیه می کند که در هر زمان تعویض، حداکثر دو بازیکن تعویض شود."

از ۳۶ تیم دسته های اول و دوم آلمان، تنها یک باشگاه با به پایان رساندن فصل ۲۰-۲۰۱۹ مخالفت کرده بود. قرار است رقابت های این فصل بوندس لیگا تا پایان ژوئن به پایان برسد اما فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد در صورت لزوم، این رقابت ها در ماه جولای نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


بایرن مونیخ بروسیا دورتموند فوتبال جهان تعویض قوانین جدید کرونا Bundesliga فوتبال