افزایش دستمزد داوران فوتبال

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت حق الزحمه داوران در کلیه مسابقات لیگ های کشور اعم از فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان افزایش یافت ......

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت حق الزحمه داوران در کلیه مسابقات لیگ های کشور اعم از فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان افزایش یافت.

 فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران درباره افزایش دستمزد داوران گفت: با توجه به این که در جلسات قبلی هیات رئیسه، طرح افزایش دستمزد داوران کلیه مسابقات (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) در بخش آقایان و بانوان را ارائه کرده بودیم، خوشبختانه در جلسه امروز (دوشنبه) این طرح به تصویب اعضای هیات رئیسه رسید.

وی در ادامه بیان کرد: بر هیچ کس پوشیده نیست که داوران در فوتبال ایران زحمات زیادی می کشند و تحت فشارهای فراوانی قرار دارند. معتقدم داوران همانند بازیکنان، مربیان و کلیه دست اندرکاران فوتبال در یک تیم باید از حمایت های مالی برخوردار باشند زیرا آنها نیز همانند بازیکنان نیاز به مربی بدنساز، متخصص تغذیه و فیزیوتراپ دارند تا از لحاظ روحی و روانی  تقویت شوند و نهایتا رفاه نسبی داشته باشند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد که دستمزد داوران فوتبال ۳۰ درصد و فوتسال و فوتبال ساحلی ۳۵ درصد در بخش آقایان افزایش پیدا کند. همچنین فوتبال بانوان ۵۰ درصد و فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان ۴۰ درصد افزایش پیدا کرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال