افزایش فشارها به انصاری‌فرد؛ باید اعتماد کالدرون را جلب کنی!

پس از حمایت محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس از افشین پیروانی بر خلاف خواسته کالدرون، حال اخباری از درخواست هیئت مدیره از انصاری‌فرد برای جلب رضایت سرمربی آرژانتینی شنیده می‌شود...

به گزارش مدال، به نظر می‌رسد هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که از قضا محمدحسن انصاری‌فرد هم عضو آن نیست بیشتر حامی گابریل کالدرون باشند تا مدیرعامل باشگاه! شاید اولین دلیل هیئت مدیره برای حمایت از کالدرون این موضوع باشد که خودشان سرمربی آرژانتینی را به عنوان جانشین برانکو ایوانکوویچ انتخاب کرده‌اند.
در همین ارتباط شنیده می شود گابریل کالدرون که به گوشش رسیده انصاری‌فرد در زمان ناکامی تیمش به دنبال جانشین بوده و قسط دوم قراردادش را هنوز نگرفته به شدت از مدیرعامل کنونی پرسپولیس شاکی است.
در جلسه‌ای که جمعه شب در منزل گابریل کالدرون برگزار شد، سرمربی آرژانتینی به اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفته از مدیرعامل دلخور است! در همین راستا دیروز جلسه به قولی استیضاح محمدحسن انصاری‌فرد با حضور اعضای هیئت مدیره پرسپولیس برگزار شد. در این جلسه اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به محمدحسن انصاری‌فرد گفته‌اند: «سریع خواسته‌های مالی و غیر مالی گابریل کالدرون را برآورده کرده و اعتماد او را به هر شکل ممکن جلب کنید!»

بیشتر بخوانید:

دروازه‌بان پرسپولیس مرخص شد

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد هیئت مدیره پرسپولیس افشین پیروانی گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال