افزایش ۹۱۵ درصدی هزینه رزرو هتل در شهر کاردیف

به گزارش مدال به نقل از سایت هولیدو، هزینه رزرو اتاق در هتل های کاردیف، محل برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا افزایش عجیب داشته و به 915 درصد رسیده است ......

به گزارش مدال  به نقل از سایت هولیدو، هزینه رزرو اتاق در هتل های کاردیف، محل برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا افزایش عجیب داشته و به 915 درصد رسیده است.

فینال این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا 13 خرداد در ورزشگاه کاردیف میان تیم های یوونتوس و رئال مادرید برگزار می شود و در فاصله دو هفته و نیم تا برگزاری آن مسابقه، ضریب اقامت در هتل های این شهر 90 درصد است. این یعنی که در زمان برگزاری مسابقه فینال پیدا کردن اتاق خالی در هتل های پایتخت ولز بسیار سخت خواهد شد.

متوسط قیمت اقامت در هتل های کاردیف برای شب بازی فینال و شب ماقبل آن یک هزار و 36 پوند در هر شب است. بنابراین آن دسته از هواداران یووه و رئال که برای تماشای فینال به ولز سفر می کنند باید خود را برای پرداخت هزینه ای تا 2 هزار و 71 پوند صرفاً برای اقامت در کاردیف آماده کنند که این رقم افزایش 915 درصدی نسبت به میانگین رزرو یک اتاق در هتل های کاردیف در ایام معمولی است که میانگن آن به 102 پوند می رسد.

در همین حال گزارش شده است که حداکثر هزینه اقامت در کاردیف برای شب بازی فینال و شب ماقبل آن به 12 هزار و 249 پوند هم می رسد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال