افسری: ابراهیمی را فقط با این ۳ نفر مبادله می‌کنیم

ماجرای جدایی علیرضا ابراهیمی مدافع گل گهر از جمع سیرجانی ها منجر به بروز دلخوری ها و اتفاقاتی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیمی در پست دفاع وسط به میدان می رود، پستی که در فصل نقل و انتقالات در فوتبال ایران تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. او که تمرینات خود را با گل گهر در این فصل آغاز کرده است، در نهایت به دنبال جدایی از جمع شاگردان امیر قلعه نویی است و ظاهرا علاقه دارد به تیم فوتبال تراکتورسازی بپیوندد. این در شرایطی است که او تحت قرارداد گل گهری هاست و به جز جلب موافقت باشگاه، راهی برای این انتقال ندارد.


حیدر افسری سرپرست گل گهر به خبرنگار ما می گوید تنها راه جدایی علیرضا ابراهیمی از جمع ما، مبادله بازیکن با گل گهر است و ما به دوستان تراکتور، نام ۳ بازیکن مدنظر خود را برای مبادله ارائه داده ایم. به جز این راه دیگری وجود ندارد و آنها نیز دنبال مسیر دیگری نباشند. با بازی رسانه ای هم چیزی تغییر نمی کند چون ما قصد نداریم بازیکن با ارزش خود را از دست بدهیم.


طبق گفته های افسری، سه بازیکن مدنظر گل گهر برای مبادله، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری و میثم تیموری هستند. همچنین، سرپرست گل گهر مذاکره درباره میلاد فخرالدینی را تکذیب می کند و می گوید با وجود احترام به این بازیکن، او جایی در برنامه های فصل آینده گل گهر ندارد.


سیدعلیرضا ابراهیمی مدافع ۳۰ ساله و کرمانی گل گهر، در فصل گذشته ۲۷ بار برای سیرجانی ها به میدان رفت و موفق شد ۵ گل برای این تیم به ثمر برساند و ۲ پاس گل نیز بدهد و اکنون خواستار جدایی از این تیم شده است.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان سید علیرضا ابراهیمی