افسری: برگزاری بازی امشب خطرناک است/ دیگر مسئولیتی به عهده گل گهر نیست

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با اشاره به مثبت شدن تست کرونای ۱۲ نفر از بازیکنان و کادر فنی گل گهر در خصوص مخاطره آمیز بودن بازی امشب برابر شاهین هشدار داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حیدر افسری ظهر جمعه در جلسه هماهنگی پیش از دیدار گل گهر و شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به ابتلای ۱۲ نفر از بازیکنان و کادر فنی تیم گل گهر سیرجان عنوان کرد: در صورت برگزاری بازی امروز شاید تعداد مبتلایان بیشتر شود؛ به همین دلیل به مسئولان اجرایی بازی هشدار داده شده که انجام بازی امشب خطرناک است.

افسری در خصوص برگزاری بازی امروز مقابل شاهین با توجه به اینکه ۱۲ نفر از تیم گل گهر مبتلا به کرونا هستند، بیان کرد: روز گذشته بلافاصله بعد از اینکه نتیجه تست‌ها مشخص شد، اسامی بازیکنان مبتلا و جواب آزمایش‌ها را به سازمان لیگ ارائه کردیم.

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بیان کرد: روز سه‌شنبه یکی از بازیکنان ما در زمین تمرین حالش بد شد. مقابل چشم بچه‌ها او را جدا و به او سرم وصل کردیم و به بیمارستان اعزام کردیم. نتیجه تست او روز چهارشنبه آمد و مثبت بود که همه بازیکنان متوجه شدند و تیم به هم ریخت.

وی افزود: همان شب هم یکی دیگر از بازیکنان که با او در ارتباط بود علامت‌دار و حالش بد شد. به همین خاطر دیروز صبح دوباره تست گرفتیم که وضعیت تیم مشخص شود. چون دو بازیکن بدحال داشتیم. در تست‌های قبلی کسی علائم نداشت و حتی خود من هم که مبتلا شده بودم علامتی نداشتم. نتیجه تست‌ها آمد و مشخص شد چهار الی پنج نفر از اعضای کادر فنی و شش تا هفت نفر از بازیکنان مثبت هستند.

او افزود: در این مورد با خانم هراتیان رئیس ایفمارک هم صحبت کردم. او گفت شما کار انسانی انجام دادید و باید اعلام کنید اما وقتی اعلام کردیم تیم ما از هم پاشید. توقع داریم سازمان لیگ با ما همکاری کند. ما می‌توانستیم این موضوع را رسانه‌ای نکنیم اما وجدان داریم و جان آدم‌ها برای ما مهم است. فعلاً افرادی که مبتلا شده بودند را جدا کردیم و اجازه ندادیم در تمرین حاضر باشند اما بقیه تیم در هتل هستند.

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر با اشاره به جلسه هماهنگی پیش از بازی مقابل شاهین بوشهر عنوان کرد: در جلسه هماهنگی گفتم اگر بگویید بازی کنید، بازی می‌کنیم اما هیچ تضمینی وجود ندارد. چون طبق اعلام پزشکان و مسئولان بهداشت سیرجان بین افرادی هم که منفی شده‌اند ممکن است طی چند روز آینده پنج شش نفر دیگر هم مثبت شوند. شاید بازی کنیم و بازیکنان در زمین، بقیه را هم آلوده کنند. اعلام کردم که مسئولیت با خودتان است.

افسری در پایان افزود: ما قانونا اعلام کردم و مسئولیت دیگر با ما نیست. اگر اصرار است که بازی کنیم مسأله‌ای نیست اما مطمئناً داخل همین بازیکنان هم موارد مشکوک وجود دارد و ممکن است بازیکنان شاهین هم درگیر شوند.

بیشتر بخوانید:
جزئیات پرونده پرسپولیس و برانکو/ تابستان داغ در انتظار سرخپوشان
استراماچونی: به رابطه‌ام با استقلالی‌ها افتخار می‌کنم
اخبار ضد و نقیض از آینده کاوه رضایی/ مقصد مهاجم ایران کجا است؟

تگ ها


حیدر افسری تیم فوتبال گل گهرسیرجان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران گل گهر شاهین گل گهر گل گهر-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال