افشاگری آبی‌ها/ خطیر: سند دلالی شفر را منتشر می‌کنم

معاون باشگاه استقلال وعده افشاگری داد....

علی خطیر معاون باشگاه استقلال مدعی شد به زودی اسناد دلالی سرمربی سابق این تیم را منتشر خواهد کرد.
به گزارش مدال، امروز تعدادی از هواداران استقلال جلوی در باشگاه جمع شدند و علیه امیرحسین فتحی شعار دادند و در این بین علی خطیر به نمایندگی از باشگاه در جمع آنها حاضر شد.
اولین سوال از خطیر در این باره بود که چرا باشگاه شفر را  از کار برکنار کرد و شان او را حفظ نکرد تا کار به شکایت به فیفا بکشد که معاون ورزشی باشگاه به این شکل به سوال پاسخ داد: تمام اسناد موجود است، ایشان خودشان چند بازیکن خارجی به استقلال آوردند و زمانی که می‌خواستیم در نیم‌فصل آنها را رد کنیم او می‌گفت آنها در حال پیشرفت هستند. در زمان جذب این بازیکنان که اصلا ما حضور نداشتیم. 
او ادامه داد: همین تیام و جپاروف، مدیران وقت 100 هزار دلار برده بودند به ترکیه تا با آنها تمدید کنند، شفر 80 هزار دلار از قرارداد خودش را برداشت و 20 هزار دلار برای آنها نگه داشت که نه تیام و نه جپاروف حاضر نشدند قرارداد خود را تمدید کنند.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد عملکرد فنی شفر هم به هواداران گفت: فکر کنم همه شما قبول دارید عملکرد فنی او خوب نبود. ما اصلا دربی را باختیم، اگر همین سایپا و پدیده را می‌بردیم حالا قهرمان شده بودیم. همه تیم‌ها صدر جدول را به ما بفرما زدند ولی ترکیب‌های عجیب باعث شد که نتیجه نگریم. 
وی افزود: ما فرهاد مجیدی را آوردیم تا اوضاع تیم را جمع کند، او خوب هم نتیجه گرفت و اگر اشتباه داوری در بازی با صنعت نفت نبود ما قهرمان می‌شدیم.
اما در ادامه یکی از هواداران گفت که حرف‌های خطیر در مورد برکناری شفر قانع‌کننده نیست که او به این شکل به آن پاسخ داد: شما 10 چیز می‌دانید و من از 2 هزار مساله خبر دارم. حالا که اینطور شد من سند دلالی‌های این آقا را رو می‌کنم تا متوجه شوید من چه می‌گویم.
اما یکی از هواداران پرسید پول صیادمنش کجاست که معاون باشگاه به این شکل به آن پاسخ داد: تمام پول صیادمنش خرج قرارداد شفر و کادرفنی تا لحظه‌ای شد که در تیم فعالیت می‌کردند. من شنیده‌ام که می‌گویند شفر پول نگرفته است، او برای 5 هزار دلار به باشگاه می‌آمد و تا پولش را نمی‌گرفت بیرون نمی‌رفت. برانکو چند ماه پول نگرفت ولی صدایش در نیامد.

اخبار مرتبط:
احتمال جدایی پاتوسی از استقلال قوت گرفت
برگزاری جلسه فتحی با مدیرعامل اسپانسر/پول می‌رسد؟!
توضیح باشگاه استقلال در خصوص شایعه کسر 6 امتیاز

تگ ها


استقلال اخراج شفر وینفرد شفر علی خطیر نقل انتقالات نقل انتقالات استقلال نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال