افشاگری آنالیزور سابق استقلال/خانبان: خطیر اصلا استقلالی نبود

گویا حاشیه‌های علی خطیر مدیر مستعفی استقلال تمامی ندارد و بعد از اینکه خطیر در یک کنفرانس مطبوعاتی که خودش برگزار کرد و علیه بعضی مدیران قبلی و معاونان فعلی باشگاه مصاحبه کرد که با واکنش آنها مواجه شد حالا نوبت به مهدی خانبان آنالیزور سابق استقلال رسیده است....

به گزارش مدال، حالا نوبت به مهدی خانبان آنالیزور سابق استقلال رسید تا در مورد مدیر مستعفی افشاگری کند و بگوید او باعث مشکلات و نتیجه نگرفتن استقلال بوده است. خانبان بعد از سه فصل حضور در استقلال و کار کردن با سه مربی، این فصل از جمع آبی ها جدا شد.

او علت جدایی اش را خطیر می‌داند و می‌گوید: کسی که اصلاً استقلالی نبود و در روز باخت در دربی مقابل پرسپولیس خوشحال بود و باعث همه مشکلات استقلال در یک سال گذشته بوده است، خطیر بود. خانبان می گوید: من از استقلال جدا شدم و در حال حاضر در تیم اکسین مشغول هستم ولی دلم به حال استقلال و هواداران می‌سوزد. خطیر تنها کسی بود که دوست نداشت استقلال قهرمان شود و نتیجه بگیرد و برای رسیدن به هدفش همه کارکرد خطیر همیشه تمرکز کادر فنی را با حاشیه هایش بر هم می زد. متاسفانه این آقا با چند خبرنگار و سایت مطبوعاتی که در کنار دستش داشت هر کاری خواست کرد اینقدر نفوذ داشت که مصاحبه های من را به خاطر این آقا نصفه نیمه کار می‌کردند یا اصلا کار نمی کردند!

خانبان در ادامه صحبت هایش به نکته قابل توجهی اشاره می‌کند و می‌گوید: خطیر از او خواسته که مهرداد خانبان برادرش را به استقلال بیاورد و حتی بر روی این موضوع اصرار داشته که به او گفته برادر من پرسپولیسی است و به هیچ وجه نمی آید اما خطیر خیلی اصرار کرده است! خانبان در ادامه در خصوص پیشنهاد کاری اش برای فصل جدید در استقلال می گوید: خطیر به من گفت یک دستیار معرفی کند تا با او کار کنیم که بعد از این درخواست من یوسف دانشیار را معرفی کردم اما بعداً خطیر او را همه کاره کرد و بعد از دوماه سرگردانی به من گفت که تو را نمی‌خواهیم. الان کسی که من به استقلال معرفی کردم در استقلال 5 شغل دارد دانشیار هم راننده، هم مترجم، هم آنالیزور و هم مسئول جی پی اس و همه کاره شده و من که او را آوردم بیرون هستم چون خطیر می‌خواست به من ضربه بزند. من را پیش مدیرعامل باشگاه آدم‌بده معرفی کرد. خطیر برای ماندن تمام بزرگان و اسطوره های باشگاه را زد تا جایی که باعث رفتن ۱۷ بازیکن شد. او باعث رفتن منتظری رحمتی و خیلی‌های دیگر شد جالب است بگویم او به من گفت تو لیست الف و ب  از بازیکنان به من بده که بازیکن انتخاب کنم. ایشان چه کاره است که بازیکن بگیرد؟! اگر من بد بودم چرا ازمن لیست خواستی آقای خطیر؟! من هستم شما هم هستید من چیزی برای از دست دادن ندارم به جای عوامفریبی حقیقت را بگویید. تمام پیام ها در گوشی من موجود و حرف ناگفته زیاد است.

 

بیشتر بخوانید:

مدیران استقلال پاسخگو باشند/ دلیل عزل و نصب ها در آکادمی چه بود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال علی خطیر افشاگری آنالیزور استقلال مهدی خانبان فوتبال