Banner

افشاگری استراماچونی در خصوص ادعای باشگاه استقلال

پس از انتشار بیانیه باشگاه استقلال در خصوص تکذیب ممنوع‌الخروج بودن سرمربی ایتالیایی این تیم، آندره‌آ استراماچونی در مصاحبه با رسانه ایتالیایی در این خصوص صحبت کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، روز گذشته رسانه های ایتالیایی گزارش دادند که آندره استراماچونی پنجشنبه شب و بعد از بازی استقلال با فولاد قصد داشت به همراه «لتو» دستیار خود برای دو روز مرخصی به ایتالیا برود اما به خاطر مشکلات ویزا در فرودگاه تهران، ممنوع الخروج شد و نتوانست به کشورش برود.
باشگاه استقلال روز گذشته با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که چنین چیزی صحت ندارد و استراماچونی اصلا درخواست مرخصی هم نداده بود!
استراماچونی امروز در مصاحبه ای ضمن تکذیب ادعای باشگاه استقلال، در این خصوص شفاف سازی کرد. وی در گفتگو با خبرگزاری «آنسا» ایتالیا گفت: باشگاه استقلال از سفر کوتاه مدتم به ایتالیا اطلاع داشت.
وی ادامه داد: در پایان بازی استقلال با فولاد برنامه کوتاه مدتی داشتم و به همراه سباستین لتو همکارم به فرودگاه رفتم تا بعد از دو ماه کار در ایران، چند روز در ایتالیا باشم.
سرمربی استقلال تاکید کرد: باشگاه از این برنامه من اطلاع داشت و حتی ترتیب انتقالم به فرودگاه داده شد. متاسفانه به دلایل بروکراتیک و مشکلات اداری امکان خروج از کشور برایم فراهم نشد. البته باشگاه استقلال از روز گذشته اقداماتش را برای حل این مشکل آغاز کرده است.

بیشتر بخوانید:

گله پیشکسوت استقلال از رفتارهای استراماچونی!

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی ممنوع الخروج لیگ برتر فوتبال ایران امیر حسین فتحی مدیر عامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال