افشاگری برانکو علیه بازیکنان الاهلی؛ آنها باشگاه را دوست نداشتند!

سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان اعلام کرد که یا باید دستمزد یک سال از قراردادش در این تیم را پرداخت کنند و یا به فیفا شکایت می‌کند....

سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان اعلام کرد که یا باید دستمزد یک سال از قراردادش در این تیم را پرداخت کنند و یا به فیفا شکایت می‌کند.

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ بعد از اخراج از تیم الاهلی عربستان همچنان در این کشور به سر می برد تا با این باشگاه برای دریافت مطالباتش و خسارت فسخ قرارداد به توافق دست یابد.

برانکو که چند روز پیش در گفتگو با روزنامه «الریاضیه» عربستان به بازگویی اتفاقات رخ داده در تیم الاهلی پرداخته بود، شب گذشته هم در برنامه تلویزیون «فی المرمی» حاضر شد و زوایای جدیدی از سرگذشتش در تیم عربستانی را بر زبان آورد و تاکید کرد که بعضی از بازیکنان الاهلی خودخواه بوده اند و مشکلاتی در رختکن این تیم وجود داشته است.

برانکو گفت: به من گفته بودند که بعضی از بازیکنان فصل گذشته به دیگران احترام نمی گذاشتند. آنها خودخواه بودند و باشگاه را دوست نداشتند. تلاش کردم به این بازیکنان بگویم که باشگاه از مربی و بازیکن مهمتر است و همه باید به آن احترام بگذارند. تلاش زیادی برای توفیق در این کار انجام دادم اما حل این مشکل یک شبه امکان پذیر نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه در کارش دخالت می کرده است؟ تصریح کرد: باشگاه در کارم دخالتی نداشت. ما مدام با هم جلسه داشتیم و صحبت می کردیم.

سرمربی سابق الاهلی در خصوص اختلافش با عمر السوما یادآور شد: عمر السوما می خواست همانند تیم ملی کشورش (سوریه) به عنوان تک مهاجم بازی کند اما برنامه من بازی با دو مهاجم بود. این فرصت را به مصطفی بصاص دادم که در خط حمله باشد چرا که او در تمرینات با انگیزه و جدی بود و مستحق دادن این فرصت بود.

برانکو یکبار دیگر تاکید کرد که الاهلی باید قهرمان لیگ عربستان شود. وی گفت: من در کشورهای چین، کرواسی و ایران ۱۱ بار قهرمان شدم و برای تکرار این عنوان به تیم الاهلی آمده بودم.

سرمربی سابق الاهلی در پایان گفت: باشگاه الاهلی باید به خاطر فسخ قراردادم، یک سال کامل قراردادم را پرداخت کند. دو راه برای پرداخت این خسارت وجود دارد. یا با مذاکره و توافق با باشگاه یا شکایت به فیفا و پیگیری پرونده در این نهاد بین المللی.

بیشتر بخوانید:

مذاکره پرسپولیس با مدیر برنامه برانکو بعد از بازی با شهر خودرو

 

تگ ها


اخراج برانکو برانکو ایوانکوویچ الاهلی عربستان بازیکنان الاهلی فوتبال