افشاگری بزرگ؛ مذاکرات بارسا و PSG برای انتقال نیمار ادامه دارد!

پدر نیمار ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن افشا کرد که روند مذاکرات سران PSG با سران باشگاه بارسلونا برای نهایی شدن این انتقال و بازگشت جونیور به نیوکمپ همچنان ادامه دارد....

به گزارش مدال؛ «نیمار جونیور» بدون شک داغ‌ترین سوژه در نقل‌وانتقالات تابستانی بود، ستاره‌ای که می‌خواست به نیوکمپ بازگردد و باز هم کنار «لیونل مسی» و «لوئیس سوارز» به میدان برود اما با توجه به شرایط موجود در نهایت این انتقال رخ نداد تا ستاره برزیلی یک فصل دیگر در فوتبال فرانسه ماندگار شود.

با این وجود «نیمار سینیور» - پدر نیمار - از عدم اتمام روند مذاکرات بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن برای انتقال پسرش به نیوکمپ خبر داد. او در مصاحبه با «فاکس‌ اسپورتز» در این خصوص گفت: «مذاکرات دو باشگاه همچنان ادامه دارد. یک برزیلی می‌خواهد به جایی برود که در آنجا احساس خوشحالی می‌کند و جونیور در بارسا خوشحال خواهد بود. مذاکرات متوقف نشده و تا بازگشت نیمار به نیوکمپ ادامه خواهد یافت.»

چند روز پیش بود که «توتواسپورت» مدعی شد «لئوناردو» مدیر ورزشی باشگاه فرانسوی تمایل دارد تا در زمستان نیمار را به فروش برساند اما بارتومئو رئیس بارسلونا گفته است که امکان جذب نیمار در زمستان هم فراهم نیست و با این حساب نیمار تا پایان فصل در پاریس می‌ماند مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد.

بیشتر بخوانید:

آمادگی پاری سن ژرمن برای فروش نیمار در ژانویه

تگ ها


بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن نیمار جونیور پاری سن ژرمن بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات زمستانی نقل و انتقالات نیمار پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال