افشاگری جنجالی از توطئه ستاره‌های بایرن علیه کارلو آنچلوتی

به گزارش مدال به نقل از ایلناماجرای کارلو آنچلوتی و بایرن مونیخ همچنان ادامه دارد و مشخص شده که برخی بازیکنان اصلی تیم در برخی جلسات تمرینی بدون آنچلوتی شرکت می کرده اند ......

به گزارش مدال به نقل از ایلنا ماجرای کارلو آنچلوتی و بایرن مونیخ همچنان ادامه دارد و مشخص شده که برخی بازیکنان اصلی تیم در برخی جلسات تمرینی بدون آنچلوتی شرکت می کرده اند.
خبرهای بسیاری حاکی از آن بود که ستارگان بایرن به سبک تمرینات سنگین پپ گواردیولا علاقه داشتند و جدایی این مربی از بایرن باعث شده بود که آنها ناراحت شوند. از سوی دیگر، آنچلوتی تمریناتش را سبک برگزار می کند و همین باعث ناراحتی بیشتر بازیکنان شده بود. در گزارشی که نشریه کیکر اخیرا منتشر کرده، آمده است که چندین بازیکن چنان از تمرینات آنچلوتی ناراضی بوده اند و او را برای مربیگری بایرن نامناسب می دانسته اند که خودشان برنامه تمرینی ترتیب داده و بدون اطلاع مربی، در این جلسات شرکت می کرده اند.
مانوئل نویر، توماس مولر و ژروم بواتنگ جزو این دسته از بازیکنان سرکش بوده اند. همچنین چند ستاره بایرن به آنچلوتی تاخته بودند که نام فرانک ریبری، آرین روبن و متس هوملس در میان آنها به چشم می خورد.
بسیاری از این بازیکنان در آغاز فصل جاری، به سراغ مدیران بایرن رفته و گفته بودند از آنچلوتی ناراضی هستند. آنها با کارل هاینس رومنیگه، مدیر ارشد اجرایی بایرن مونیخ دیدار کرده و به او گفته بودند که سطح تمرینات این مربی سابق چلسی و رئال مادرید اصلا خوب نیست.
جالب آنکه جلسه آنها با مدیران بایرن به آنچلوتی خبر داده شده و این مربی 58ساله می دانسته که اوضاع از چه قرار است با این حال حاضر نشده بود سبک تمرینی خود را عوض کند.
زمانی که مشخص شد آنچلوتی به سبک قبلی خود در تمرینات ادامه می دهد، بازیکنان جلسه ای محرمانه گذاشتند و به توافق رسیدند که تمرینات بیشتری را خودشان انجام دهند تا بتوانند در سطحی بالا رقابت کنند.
روبن در میان آنها بیش از همه از آنچلوتی انتقاد کرده است. این بال هلندی از جلسات تمرینی ناراضی بوده و حتی گفته که پسرش در تیم های پایه بایرن مونیخ در سطح بهتری تمرین می کند تا آنها!

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ فوتبال