افشاگری جنجالی سپ بلاتر علیه کریس رونالدو

پس از گذشت شش سال سپ بلاتر رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال علیه کریس رونالدو و کسب توپ طلا سال 2013 توسط او افشاگری کرد....

پس از گذشت شش سال سپ بلاتر رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال علیه کریس رونالدو و کسب توپ طلا سال 2013 توسط او افشاگری کرد.

به گزارش مدال، ماجرا مربوط می‌شود به کنفرانس خبری بلاتر در دانشگاه اکسفورد که در روز 28 اکتبر 2013 برگزار شد. 
در آن کنفرانس بلاتر در مقابل همگان به تعریف و تمجید از مسی پرداخت و گفت: مسی همان پسری است که هر پدر و مادری آرزو دارند چنین فرزندی داشته باشند و او یک پسر خوب است.
پس از گذشت چند دقیقه بلاتر رونالدو را به یک ربات دست‌ساز تشبیه کرد و با حرکاتی موزون به تمسخر او پرداخت.
پس از این اتفاق کریس رونالدو در توییتر خود به شدت از بلاتر انتقاد کرد و این حرکت رئیس فیفا را توهین‌آمیز تلقی کرد. رونالدو درباره این اتفاق در توییترش نوشت: اکنون همه چیز آشکار شده است.
بلاتر پس از گذشت شش سال در مصاحبه با روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا تصمیم گرفت درباره آن اتفاقات افشاگری کند.
بلاتر در این باره گفت: پس از ان اتفاق فلورنتینو پرز با من تماس گرفت و به تندی با من صحبت کرد. او به من گفت چطور به خودت اجازه می‌دهی چنین صحبت‌هایی را بیان کنی در حالی که تو عضو افتخاری باشگاه ما هستی. او از من خواست تا درباره آن اتفاق به روشنی صحبت کنم.
بلاتر در ادامه افزود: پرز از من خواست تا هرچه زودتر معذرت خواهی کنم.

در همان روز بلاتر از طریق توییتر رسمی خود از رونالدو عذرخواهی کرد.
بلاتر در ادامه صحبت‌هایش با روزنامه اسپانیایی عنوان کرد: پس از چند هفته رای‌ها برای کسب توپ طلا اتخاذ شد و ما جایزه را به کریس رونالدو اهدا کردیم، به هر حال فوتبال همین است!

بیشتر ببینید:

بهترین بازی های کریس رونالدو /ویدیو

تگ ها


سپ بلاتر رونالدو بلاتر رونالدو بالون دور 2013