Banner

افشاگری خبرساز در خصوص قرارداد رونالدو

کریستیانو رونالدو ستاره تیم یوونتوس علیرغم اینکه اسپانسر البسه و پوشاک این باشگاه شرکت آدیداس است؛ به شکل شخصی با کمپانی نایک همکاری دارد....

به گزارش مدال؛ «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس و برنده پنج توپ طلای فوتبال جهان، لحظه به لحظه به درآمدش اضافه می‌شود و طبق اسناد جدیدی که توسط اشپیگل به نقل از «فوتبال لیکز» منتشر شده، CR7 قرارداد سنگینی با کمپانی «نایکی» امضا کرده است.

ستاره پرتغالی و کمپانی نایکی در سال 2016 قرارداد 10 ساله‌ای امضا کردند، آنهم در حالی که کمپانی «آدیداس» هم در رقابت با کمپانی آمریکایی قرار داشت. حالا براساس اسناد منتشر شده توسط «فوتبال لیکز»، این حقیقت برملا شده است که رونالدو از نایکی سالیانه 14.68 میلیون پوند دریافت می‌کند! او با توجه به بندهای قراردادش توانسته بود در سال‌های 2016 و 2017 این رقم را به 18.3 میلیون پوند برساند. در قرارداد کریس بندی سه میلیون پوندی وجود دارد که هرگاه او عنوان بهترین بازیکن جهان را برنده شود، این بند فعال می‌شود.

در این بین یکی از مسئولان نایکی در تماسی که اشپیگل با آنها داشت گفت: «ما قرارداد بازیکنان را افشا نمی‌کنیم.» ضمن اینکه نمایندگان رونالدو هم هنوز به این ادعای فوتبال لیکز پاسخی نداده‌اند.

بیشتر بخوانید:

رونالدو وصیت‌نامه‌اش را نوشت؛ ثروت ستاره پرتغالی به چه کسی می‌رسد؟

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال لیکس رونالدو نایکی نایکی آدیداس اسپانسر رونالدو قرارداد رونالدو یوونتوس بیانکونری بانوی پیر فوتبال جهان افشاگری رونالدو سری آ فوتبال