افشاگری خبرنگار برزیلی درباره نیمار

خبرنگار برزیلی ای که برای اولین بار احتمال پیوستن نیمار به پی اس جی را فاش ساخت؛ حالا ادعا می کند که نیمی از هم تیمی های این فوق ستاره برزیلی در باشگاه پاریسی، تحمل حضور او را ندارند ......

خبرنگار برزیلی ای که برای اولین بار احتمال پیوستن نیمار به پی اس جی را فاش ساخت؛ حالا ادعا می کند که نیمی از هم تیمی های این فوق ستاره برزیلی در باشگاه پاریسی، تحمل حضور او را ندارند.

نیمار تابستان امسال با 222 میلیون یورو از بارسا به پی اس جی پیوست در حالی که بسیاری این تصمیم او را اشتباه می دانستند. چند ماه بعد، خود نیمار به این نتیجه رسیده است که در جدایی از بارسا مرتکب  اشتباه بزرگی شده است.

مارسلو بچلر، خبرنگار مشهور اسپورته اینتراتیووی برزیل در یادداشتی برای نشریه آس ادعا کرد که بیش از نیمی از بازیکنان پی اس جی تحمل رفتارهای نیمار را ندارند و حتی برخی هم تیمی های برزیلی نیمار نیز نتوانسته اند خودشان را با او وفق دهند.

نیمار هرچند روز گذشته در نشست خبری پس از بازی با ژاپن، تمام شایعات و حواشی اختلافش با کاوانی و سرمربی پاری سن ژرمن را تکذیب کرد اما واقعیت این است که او با هر دو نفر مشکلاتی اساسی دارد.

بچلر نوشته است که البته احتمال پیوستن این بازیکن به رئال مادرید در آینده ای نزدیک غیرممکن است و باشگاه پاریسی تمام سعی خود را خواهد کرد تا تیمی موردعلاقه نیمار را تشکیل دهد. اما تا 3 سال آینده احتمال اینکه نیمار تقاضای جدایی بدهد بالاست و در آن صورت امکان پیوستن او به رئال بیش از احتمال بازگشتش به بارسلونا است.نیمار مثل مسی، ژاوی و اینیستا نیست که تعصب فوق العاده ای به بارسلونا دارند. او از لحاظ احساسی، هیچ مشکلی برای پیوستن به رئال نخواهد داشت.

به ادعای بچلر، سال 2020 می توان منتظر انتقال نیمار به رئال بود.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن فوتبال