افشاگری خلعتبری درباره دلیل رفتنش از پرسپولیس!

محمدرضا خلعتبری بازیکن سابق پرسپولیس از دلیل رفتنش از این تیم پرده برداشت...

افشاگری خلعتبری درباره دلیل رفتنش از پرسپولیس!

به گزارش مدال، محمد رضا خلعتبری زمانی یکی از بازیکنان گران قیمت فوتبال ایران بود که سابقه بازی در لیگ قطر و امارات را هم در کارنامه داشت. او این روزها در ۳۶ سالگی و پس از بازگشت از مصدومیتی طولانی مدت، به مهره ذخیره ذوب آهن تبدیل شده و روزهای خوبی را با این تیم پشت سرنمی‌گذارد. خلعتبری که زمانی با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال بازی می‌کرد، این هفته باید خودش را برای تقابل با تیم سابقش آماده کند.

شرایط فعلی ذوب‌آهن را چطور ارزیابی می‌کنی؟

خدا را شکر وضعیت تیم ما بد نیست. در این دو هفته ۴ امتیاز گرفتیم هرچند که هنوز وضعیت خوبی در جدول نداریم و باید امتیازهایی را که از دست دادیم، جبران کنیم.

چرا ذوب‌آهن امسال نتایج ناامید کننده‌ای گرفت؟

این به‌خاطر بدشانسی و البته اشتباهاتی بود که خودمان داشتیم. ما لیگ را بد شروع کردیم و در ادامه هم نتایج بدی گرفتیم ولی مهم این است که به فکر جبران باشیم.

ذوب‌آهن این هفته باید به مصاف پرسپولیس برود. در خصوص تقابل با تیم سابقت چه نظری داری؟

پرسپولیس ۳ فصل پیاپی قهرمان ایران شده و تیم خوبی است، هرچند که آنها نتوانستند تا اینجا مثل فصل گذشته نتیجه بگیرند. با این حال پرسپولیس تیم خطرناکی است و در همه پست‌ها بازیکنان با کیفیتی دارد. این بازی برای هردو تیم اهمیت دارد ولی ما میزبان هستیم و باید از این شرایط به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

تو چند سال پیش در پرسپولیس بازی کردی ولی چرا حضورت در این تیم کوتاه مدت بود؟

دوران خوبی در پرسپولیس داشتم ولی همانطور که گفتید حضور من در این تیم کوتاه مدت بود. دلیل رفتن من از پرسپولیس حضور فردی به‌نام سیاسی در این تیم بود. او به من گفت که باشگاه نمی‌تواند پول عجمان را بدهد و باید از پرسپولیس بروم. من دوست داشتم بمانم ولی حمیدرضا سیاسی باعث شد تا از پرسپولیس بروم.

بیشتر بخوانید:

باور نکردنی؛ چهره عجیب مدیرعامل اسبق پرسپولیس +عکس

افشاگری‌های تکان دهنده مدیرعامل اسبق پرسپولیس پس از 128 روز انفرادی

 

 

تگ ها


حمید رضا سیاسی محمدرضا خلعتبری پرسپولیس محمد رضا خلعتبری پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال