افشاگری سان از ترس بزرگ نیمی از تیم های لیگ برتر

گفته می‌شود که نیمی از تیم های لیگ برتری از بازگشت رقابت‌های لیگ برتر انگلیس احتمال شیوع ویروس کرونا بین بازیکنان شان ترس دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سان فاش کرده که نیمی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر انگلیس به دلیل ترس از ابتلای بازیکنان شان به ویروس کرونا و انتقال این بیماری به خانواده های آنها، نسبت به اثر درگیری مسابقات مخالفت خود را نشان داده‌اند.

این لیست هر روز بیشتر می شود و باید گفت که تیم های حاضر در پایین جدول بیشتر با از سرگیری مسابقات مخالف هستند. با این حال سرانجام همه تیم‌ها مجبور به گوش کردن به بازیکنان شان هستند چرا که در صورت ترس آنها از ابتلا به ویروس کرونا و نارضایتی شان برای حضور در زمین ادامه مسابقات امری تقریباً غیر ممکن خواهد بود.

یک منبع آگاه در این باره می‌گوید: " اگر همسر یکی از بازیکنان باردار باشد یا یکی از اطرافیان آنها مثلا بیماری سرطان مبتلا باشند، چگونه می‌خواهیم آنها را مجبور به بازی کردن و انجام این ریسک کنیم."

این مسائل باعث ترس بسیاری از بازیکنان حاضر در لیگ برتر انگلیس شده و گفته می‌شود که بسیاری از آنها در گروه های واتس آپی خود این موضوع را اذعان کرده اند‌.

به نظر می رسد که در پشت صحنه بازیکنان بزرگ هر تیم با مربیان خود در حال مشورت هستند تا بهترین تصمیم را در رابطه با موضع باشگاه شان اتخاذ کنند. با این وجود به نظر می‌رسد که اتحادیه فوتبال انگلیس قصد دارد با در نظر گرفتن نکات ایمنی و مسائل پزشکی این فصل را با انجام تمام بازی ها به اتمام برساند.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان کرونا لیگ برتر انگلیس لیگ برتر فوتبال