افشاگری ستاره جدید اتلتیکو علیه تاتنهام

کیران تریپیر ستاره جدید باشگاه اتلتیکومادرید در خصوص دلیل اصلی جدایی‌اش از باشگاه تاتنهام دست به افشاگری زد و جنجال بزرگی را در انگلیس به راه انداخت....

به گزارش مدال؛ «کیران تریپیر» مدافع 28 ساله و تازه وارد باشگاه اتلتیکومادرید از دلیل اصلی خود برای جدایی از تاتنهام پرده برداشت و علت انتقال خود به اتلتیکومادرید را فاش کرد.

مدافع محصول آکادمی منچسترسیتی که پس از چهار سال حضور در باشگاه تاتنهام، در پنجره نقل‌وانتقالاتی این تابستان با 20 میلیون پوند راهی مادرید شده، سرانجام سکوت خود را شکست و در گفتگو با «مارکا» در خصوص دلیل اصلی تصمیمش گفت: «فکر می‌کنم زمان جدایی و تغییر برای من فرا رسیده بود. منظورم این نیست که به این تغییر نیاز داشتم اما پشت صحنه تاتنهام اتفاقاتی افتاد که نمی‌خواهم چندان به آنها اشاره کنم اما باید از آن به سرعت فاصله می‌گرفتم. من تمایلی به حضور در جایی که انگیزه و هدفی برای پیشرفت وجود ندارد ندارم و آن‌جا نمی‌توانم نفس بکشم. سیاست‌های غلط باعث جدایی شد.»

اظهارات تریپیر در انگلیس جنجال بزرگی به راه انداخته و حالا رسانه‌های این کشور به دنبال افشاگری‌های بیشتری از پشت پرده‌های باشگاه تاتنهام هستند.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس پیشنهاد تاتنهام را رد کرد؛ دیبالا در آستانه حضور در PSG؟

تگ ها


کیران تریپیر افشاگری تریپیر روخی بلانکو کیرن تریپیر تاتنهام اتلتیکو مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال