افشاگری عباس جدیدی از انتخابات جنجالی قزاقستان

عباس جدیدی ادعا کرده تن از کارمندان فدراسیون در دوره رسول خادم باعث رای نیاوردن او در شورای کشتی آسیا شدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عباس جدیدی که چندی پیش نتوانست به عنوان نماینده ایران در انتخابات شورای کشتی آسیا رای بیاورد، حالا بعد از گذشت چند روز درباره اتفاقاتی که در قزاقستان رخ داده، افشاگری کرده است. 
به عقیده وی هر شخصی غیر از آقای علیرضا دبیر، به عنوان رئیس فدراسیون کشتی ایران در فضای انتخابات شورای آسیا حضور داشت کسب کرسی برای ایران بسیار راحت تر بود.


قهرمان سابق کشتی جهان و المپیک در توضیح این مطلب عنوان کرد: مقصود این نیست که آقای دبیر برای به دست آوردن این جایگاه تلاش نکرده‌اند اما یک اتفاق تلخ در آن روزها رخ داد که مربوط به وطن فروشی و خیانت عده‌ای بود. یک روز پیش از انتخابات، آقای عیسی مومنی و خانم پناهی که در فدراسیون آقای خادم عضو موثر و فعال بودند و در اتحادیه جهانی کشتی کارمند هستند، در محل برگزاری حضور یافتند.


جدیدی ادامه داد: موبایل‌های خود را به هم نشان دادند و شروع به ایمیل زدن و ارسال پیام صوتی و متنی در واتساپ کردند به طوری که نماینده کشور تاجیکستان که همیشه به ایران رای می‌داد، به سراغ ما آمد و درباره این خیانت سخن گفت.


وی همچنین گفت: از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور و حراست وزارت ورزش درخواست کردیم این موضوع را پیگیری کنند. به هرحال این موضوعی است که در جریان برگزاری انتخابات به نمایندگان ایران انتقال پیدا کرده است و این افراد باید در محکمه حاضر شوند و از خود دفاع کنند.


جدیدی به محتوای برخی از پیام‌های رد و بدل شده در فضای انتخابات اشاره کرد و گفت: یکی از این پیام‌ها مربوط به گزارش دوپینگ من حدود ۳۰ سال پیش بود که البته در دادگاه فیلا حضور یافتم و درباره این اتهام پاسخ دادم و پرونده بسته شد و من در سال‌های بعد در رقابت‌های جهانی شرکت و مدال کسب کردم.

بیشتر بخوانید:

ماجرای شباهت دو ۹۷ کیلویی کشتی ایران!(عکس)

گرایی: از بچگی در کنده فرنگی مهارت داشتم

 

 

تگ ها


کشتی عباس جدیدی کشتی