افشاگری عجیب همشهری درباره بیرانوند

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت پساز آنکه بیرانوند با نهایت خشم رو به هوادارن سینه چاک پرسپولیس می گوید هیس که یعنی من هستم به پرسپولیس اعتبار و شخصیت داده ام امروز یکی از همشهریان شاکی وی اسرار مگویی را فاش کرده است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت  پس  از آنکه بیرانوند با نهایت خشم رو به هوادارن سینه چاک پرسپولیس می گوید «هیس» که یعنی من هستم به پرسپولیس اعتبار و شخصیت داده ام امروز یکی از همشهریان شاکی وی اسرار مگویی را فاش کرده است. اسراری که می تواند به از دست دادن تمام موقعیت های بیرانوند ختم شود.

سال 67 در روستای سراب یاس در جنوب شرقی خرم آباد پسری متولد می شود که پدر و مادرش نام محمدرضا را برای وی انتخاب می کنند. محمدرضا دو برادر دیگر هم دارد که پسر ارشد خانواده بیرانوند برای رسیدن به رویای فوتبال ترجیح می دهد از نام و اسناد برادر کوچکش استفاده کند. علیرضای واقعی که برای لاپوشانی کردن تخلفات برادرش فوتبال را کنار می گذارد. اما او بعدها مدعی می شود که علیرضاست نه محمدرضا. و این گونه است که داستان زندگی معماگونه دروازه بان شماره یک تیم ملی آغاز می شود.

اینکه این روزها او اصرار دارد تا از پرسپولیس جدا شود در حالی که می داند سرخ پوشان از دو پنجره نقل و انتقالات محروم است شک و شبهه ها را بیشتر می کند. اینکه بیرانوند بارها از واقعیت های زندگی اش بدون خجالت و ناراحتی سخن گفته و گذشته هایش را صادقانه بیان کرده، از فقر و نداری و عرق ریختن و زحمت کشی حرف زده قابل تقدیر است.اما اینکه این روزها خبرهایی به بیرون درز پیدا کرده که او علیرضا نیست و نام واقعی اش محمدرضاست و سالهاست که با صغرسنی بازی می کند برای هواداران پرسپولیس دل چرکینی بیشتری به همراه خواهد داشت. یکی از همشهریانش که به دلیل مسائل طایفه ای نخواسته نامش فاش شود پته زندگی دروازه بان عصبی و عصیانگر این روزهای سرخ ها را روی آب ریخته و شمشیر را حسابی از رو بسته است. همشهری بیرانوند که انگار به «الامان» رسیده از روزنامه نگاران و خبرنگاران خواسته تا شال و کلاه کرده و با دوربین به روستای محل تولد بیرانوند رفته تا همه چیز مشخص شود. اینکه ستاره ای تا دیروز با سیو های خود، با مهارهای خوب، با قبضه کردن دروازه تیم ملی و پرسپولیس به نام خودش چطور از عرش به فرش رسیده که صدای همشهری هایش را هم عجیب و قابل بررسی است. بیرانوند مدتهاست که در پرسپولیس «موی دماغ» شده و همه را شاکی کرده است اما انگار دوشنبه شب او به سیم آخر زد تا با دستان خودش حکم اخراجش را امضا کند و به دنبال مسیری برود که شاید بتواند راه پشت سر گذاشته را که تا حدی با صداقت نیست پاک کند. افسوس برای پرسپولیس با این همه دردی که به دل دارد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال