افشاگری علی کریمی علیه نفت تهران

علی کریمی که پس از چندین روز حضور در باشگاه نفت تهران به دلیل مشکلات فراوان این باشگاه قید سرمربیگری نفت تهران را زده بود سند تازه ای را درباره این باشگاه منتشر کرده است ......

علی کریمی که پس از چندین روز حضور در باشگاه نفت تهران به دلیل مشکلات فراوان این باشگاه قید سرمربیگری نفت تهران را زده بود سند تازه ای را درباره این باشگاه منتشر کرده است.

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی: علی کریمی که پس از چندین روز حضور در باشگاه نفت تهران به دلیل مشکلات فراوان این باشگاه قید سرمربیگری نفت تهران را زده بود سند تازه ای را درباره این باشگاه منتشر کرده است.

پیش از حضور حمید درخشان در نفت علی کریمی چند روزی در تمرینات این تیم حاضر شد اما 24 ساعت قبل از دیدار مقابل پرسپولیس در سوپر جام از نفت کنار رفت و مسئولان این باشگاه نیز بلافاصله حمید درخشان را جایگزین او کردند.

اما کریمی که دلیل جدایی اش را محقق نشدن وعده هایش در این باشگاه عنوان کرده بود به تازگی سندی را منتشر کرده که وضعیت بحرانی این باشگاه را نشان می دهد.

کریمی قرارداد بازیکنی را با نفت در لیگ برتر منتشر کرده که دریافتی آن 100 هزار تومان برای یک فصل است. رقمی حیرت انگیز و دور از تصور. در لیگ برتر که کمترین قرارداد ها چند ده میلیون تومان است نفت با یک بازیکن برای یک فصل قراردادی 100 هزار تومانی امضا کرده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال