افشاگری فرهاد مجیدی درباره یک بازیکن استقلال و شایعه حضورش در کادر فنی

فرهاد مجيدي: پيشنهادي ندارم اما سرانجام به تيم محبوبم بازمي گردم شماره 7 سابق آبی ها به شایعه حضور دوباره در این تی ......

فرهاد مجيدي: پيشنهادي ندارم اما سرانجام به تيم محبوبم بازمي گردم

شماره 7 سابق آبی ها به شایعه حضور دوباره در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار مدال، مدت هاست که بهانه های گوناگون، بحث بازگشت مجیدی به استقلال مطرح می شود. در نهایت فرهاد مجیدی مجاب شد تا به شایعات پاسخ دهد. وی در پیامی نوشت: 

"اخلاق من را همه شما می‌شناسید. نه اهل مصاحبه‌های روزانه و هفتگی هستم و نه اهل واکنش نشان دادن به هر خبر بی‌اساسی اما این روزها در تیم استقلال شیطنت‌هایی در حال رخ دادن است که باید درباره‌اش گفت. 
از روزی که فوتبال را کنار گذاشتم بارها از سوی وزارت ورزش و مدیران و مسئولان مختلف به من پیشنهاد همکاری داده‌اند. در چند وقت اخیر هم صحبتهایی در این مورد انجام شده که هیچ ارتباطی با موضوع مربیگری در تیم بزرگسالان استقلال نداشته اما هر روز شایعاتی در این مورد منتشر می‌شود.
دیروز آقای امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب کردند اما دوباره امروز شیطنت‌هایی صورت می گیرد. آقای شفر هم که در سفر هستند، پس این وسط چه کسانی خبرسازی می‌کنند؟ 
متاسفانه عوامل رسانه‌ای فردی که عمر حضورش در استقلال بیش از یک فصل نبوده، دیروز در یک روزنامه تیتر می زنند که «فرهاد مجیدی همراه کاناوارو در استقلال» با این خبر دروغ می خواهند به سرمربی استقلال القا کنند که اگر مجیدی بیاید، او قصد دارد کاناوارو را جایگزین شما کند! 
از سوی دیگر این خط را در داخل تیم هم یک نفر دنبال می‌کند. کسی که در زمین از کورس‌های سرعتی عقب می‌افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه‌های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته و حتی به جای آنها سفارش جذب یک بازیکن مصدوم را داده است! اگر این شیطنت‌ها ادامه یابد با جزئیات بیشتری درباره این موارد صحبت خواهم کرد.
خطاب به هواداران عزیز استقلال صریح و شفاف دو نکته را بگویم. اول اینکه درباره حضور در کادرفنی استقلال تصیمی ندارم و در این مورد پیشنهادی هم نشده است. دوم اینکه وحشت این افراد از بازگشت کسی مثل من، برچیده شدن بساط رفتارهای موذیانه، منفعت‌ طلبی‌ها و بازیهای کثیفشان است. سرانجام من به تیم محبوبم برمی‌گردم و به کمک هواداران عزیز یک تیم ایده‌آل خواهیم ساخت اما در شرایط فعلی استقلال و سرمربی این تیم به آرامش نیاز دارند. سهم‌خواهی‌ها را کنار بگذارید و به استقلال، یکی از معدود دلخوشی‌های زندگی این مردم رحم کنید. 

به دنبال صحبت های مجیدی، گمانه زنی ها آغاز شده است. طبیعی است برخی با توجه به از جا ماندن از کورس، بگویند یک عنصر دفاعی است و برخی یک بازیکن با تجربه را در این باره گمانه می زنند و در مورد دو بازیکنی که مجیدی معتقد است توسط این بازیکن باتجربه و عنصر دفاعی رفته اند این گونه گمانه زنی می شود که تیام و ابراهیمی باشند و بازیکن مصدومی که با تلاش آن شخص جذب شده علی کریمی.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال