افشاگری فیگو درباره جدایی از بارسا و پیوستن به رئال

لوئیز فیگو درباره جدایی از بارسلونا و آن انتقال جنجالی می‌گوید...

لوئیز فیگو درباره جدایی از بارسلونا و آن انتقال جنجالی می‌گوید

لوئیز فیگو به بیان دلایل جدایی از بارسا و پیوستن به رئال پرداخت.
به گزارش مدال، این مهاجم پرتغالی در سال ۲۰۰۰ در یک انتقال جنجالی به ارزش ۶۲ میلیون یورو به طور مستقیم از بارسا به رئال پیوست. این انتقال به قدری جنجالی بود که هنوز هم درباره آن در رسانه‌ها صحبت می‌شود.
فیگو به Universo Valdano می‌گوید: من در بارسا ۵ سال فوق‌العاده داشتم اما در سال ۲۰۰۰ گاسپارت می‌خواست در انتخابات برنده شود اما من به او اطمینان نداشتم. مدیربرنامه‌های من با رئال به توافق رسید و اگر من قراردادی با رئال امضا نمی‌کردم باید یک فصل کامل پول بلیت ورزشگاه نیوکمپ را پرداخت می‌کردم و من هنوز هم چیزی را امضا نکرده بودم. در بارسلونا به من گفتند پول را بیاور و از بارسا جدا شو. من آن زمان پرز را نمی‌شناختم و او هم در گیر و دار انتخابات بود. وقتی پرز برنده شد مدیر برنامه‌های من به ساردینیا آمد تا مرا متقاعد کند. من به لیسبون برگشتم و برای اولین بار پرز را دیدم و سریعا به همسرم گفتم به او اطلاع دهد من به رئال می‌روم.
فیگو در ادامه گفت: زمانی که به مادرید رسیدم در سال اول کار سختی پیش رو داشتم. خیلی خوش‌شانس بودم که لالیگ را بردیم و البته دوستانی چون رائول و هیه‌رو را پیدا کردم که به من کمک می‌کردند.
مهاجم پرتغالی اسبق رئال درباره جدایی از این تیم و پیوستن به اینتر گفت: من دیگر مانند قبل مفید بازی نمی‌کردم و می‌فهمیدم چرا سرمربی به من بازی نمی‌دهد. به همین دلیل تصمیم گرفتم به اینتر بروم.