افشاگری قهرمان بوکس ایران: پیشنهاد رشوه ۳ هزار دلاری دادند

شاهین موسوی قهرمان بوکس فاش کرد به یکی دیگر از بوکسورهای ایران پیشنهاد رشوه ۳ هزار دلاری شده است....

به گزارش مدال، سعید اکبری امروز در برنامه «سلام صبح بخیر» میزبان شاهین موسوی قهرمان بوکس ایران و آسیا بود.

وی درباره فیلم «گاو خشمگین» با بازی رابرت دنیرو که به رشته ورزشی او می‌پردازد اظهار کرد: این فیلم از روی واقعیت ساخته شده است و دنیرو بازیگر فیلم هم برای اینکه فیلم را خوب بازی کند چند سال بوکس حرفه‌ای تمرین کرده است.

این بوکسور در پاسخ به اینکه آیا مثل این فیلم در دنیای واقعی هم این اتفاق می افتد که به بوکسوری بگویند ببرد یا ببازد، تصریح کرد: بله چون بوکس مافیای خیلی قوی دارد، خیلی لابی می‌کنند و پیشنهادات بزرگی می‌دهد که بازی را ببرند و ببازند.

موسوی در پاسخ به اینکه آیا تا به حال چنین پیشنهادی به او هم شده، تاکید کرد: به من پیشنهاد نشده اما به چشم دیده‌ام و در مسابقات المپیک کشورهای اسلامی که به باکو رفتیم، یکی از هم‌تیمی‌هایم امید احمدی صفا که با میزبان بازی داشت و برای مدال رقابت می‌کرد، شاهد چنین پیشنهادی بود.

وی یادآور شد: به او پیشنهاد کردند که ۳ هزار دلار بگیرد و بازی نکند. امید هم قبول نکرد و بازی کرد. آنها هم گفتند این پول را بین داوران تقسیم می کنیم تا تو را ببازانند!

موسوی همچنین درباره کسب مدال برنز آسیا در در اردیبهشت ماه امسال توضیحاتی داد و گفت امیدوار است در مسابقات جهانی که ۱۴ شهریور در روسیه برگزار می‌شود مدال بگیرد.

قهرمان بوکس ایران در ادامه با اشاره به وضعیت سخت زندگی بوکسورها گفت بعضی از ملی پوش ها نگهبان هستند و در آتش‌نشانی هم کار می‌کنند. او گفت خودش قبلا کارگر تولیدی کفش بود اما به خاطر حضور در ورزش حرفه‌ای مجبور بود شغلش را رها کند.

بیشتر ببینید:

یو اف سی 241؛ شکست ناپذیری حبیب یا شگفتی سازی پوریر؟ / ویدیو

 

تگ ها


رزمی بوکس شاهین موسوی بوکس