افشاگری میراسماعیلی: گفتند اعتراض نکنید!

رییس فدراسیون جودو گفت: تکلیف ما با نتانیاهو خارجی معلوم است، اما تکلیف ما با نتانیاهو داخلی مشخص نیست!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرش میراسماعیلی که از دیروز مهمان نایب رییس فدراسیون جهانی جودو بوده، این روزها شدیدا درگیر پرونده محرومیت ۴ ساله جودوی ایران است. او امروز با حضور در برنامه سلام صبح بخیر صحبت هایی نسبتا جنجالی را از عدم حمایت برخی مسئولان از جودو در دوران تعلیق مطرح کرد.


برخی از باطل شدن تعلیق ناراحت هستند
تقریبا دو سال است که درگیر این پرونده هستیم. ما یک رای اولیه داشتیم که این رای تعلیق نامحدود با یک پیش شرط بود. این پیش شرط هم خلاف منشور المپیک و ناعادلانه بود. با شکایتی که ما داشتیم، این تعلیق توسط دادگاه CAS باطل شد. البته این روزها می بینم که گویا برخی از این اتفاق ناراحت هستند. آن هایی که دو پاسپورت داشتند و نمی توانند در جودو باشند یا به هر نحوی از جودو ترد شدند، ناراحت هستند. 


راهنمای راست می زنند و به چپ می پیچند!
برخی از مسئولان دلشان با نظام نیست. من دارم از خط قرمز نظام دفاع می کنم، اما خیلی از آن ها با ما نیستند. از عدم صداقت برخی مسئولان در ورزش رنج می بریم. این جای هزاران سوال دارد. متاسفانه می بینیم برخی از مسئولان ما چراغ راهنمای سمت راست می زنند و سمت چپ می پیچند! 


با ۵۰۰ سفر خارجی دیگر دنبال سفر رفتن نیستم
وکیل ما زحمت کشیده و ۶۰۰ صفحه لایحه در دادگاه قبلی و ۳۰۰ صفحه لایحه جدید تنظیم کرده است. وقتی این چند هفته دنبال تنظیم لایحه بودیم، برخی از مسئولان گفتند که آرش میراسماعیلی به دنبال سفر است! آقایان، آرش میراسماعیلی بعد از ۵۰۰ سفر خارجی دنبال سفر نیست. ۹ ساعت در دادگاه عالی ورزش نشستن و دفاع کردن کار راحتی نیست. دو سال است که خواب راحتی به خاطر جودو نداشتم. به جای اینکه از ما تقدیر و تشکر کنند، دنبال یکسری مسائل دیگر هستند. امیدوارم صحبت های امروز من تلنگری برای این مسئولان باشد. 


برای حریف تمرینی واکسن زدید، برای قهرمان ملی نه
من امروز شرمنده بچه های جودو هستم. آقای بریمانلو من شرمنده شما هستم. تلاش کردم، اما سهمیه المپیک شما از دست رفت. چند بار زنگ زدم، اما برای قهرمان ملی ما واکسن نزدند. برای حریف تمرینی سایر رشته ها و برخی مسئولان واکسن زدند. 


هر ضربه ای می خوریم، از داخل است
در این شرایط ما نایب رییس فدراسیون جهانی را آوردیم و صحبت های خوبی داشتیم. نه در جودو، بلکه در سایر رشته ها هم هر ضربه ای می خوریم، از داخل می خوریم. رییس فدراسیون جهانی روبروی من نشسته و می گوید من هر اتفاقی در ایران می افتد، من باخبر هستم. 


تکلیف ما با نتانیاهو داخلی مشخص نیست!
تکلیف ما با بیرون مشخص است و الان موضوع بحث داخلی است. در واقع تکلیف ما با نتانیاهو خارجی معلوم است و تکلیف ما با نتانیاهو داخلی مشخص نیست! خیلی شفاف می دانند که من چه کسانی را می گویم. حرف و عملشان یکی نیست. من از دکتر سلطانی فر تشکر می کنم چون تنها مسئولی بوده که از من صادقانه حمایت کرده است.


می گویند به رای اعتراض نکنید!
در پرونده قبلی هم شانس کمی برای ما قائل بودند و الان هم می گویند به رای اعتراض نکنید. شاید از این شکایت بخواهیم به عنوان یک اهرم فشار استفاده کنیم. نهایتا در این پرونده شکست می خوریم و دوسال دیگر محرومیت را هم می کشیم.

تگ ها


آرش میراسماعیلی جودو جودو