افشای اسرار در استقلال، فتحی لای منگنه!

افشاگری‌های اسکرین چتی و فایل صوتی در استقلال باب شده و تا روزی که این عادت زشت از استقلال نوین رخت بر نبندد این باشگاه روی آرامش را به خود نخواهد دید....

به گزارش مدال، در حالی که استقلال طی ماه های گذشته شبیه به اتاق شیشه ای بود و از قرارداد های بازیکنان تا مذاکرات و فایل های صوتی اش در خبرگزاری ها پرسه می زد به نظر می رسد با تغییرات اخیر در حوزه رسانه و معاونت ورزشی این باشگاه هنوز هم بیسیم های خبری دارد که باید آنها را از بین ببرد. 
دیروز در مورد درگیری معاون سابق ورزشی استقلال خبر رسانی شد و از درگیری او و ذی حسابی باشگاه پرده برداری شد تا همچنان همه بدانند که در اتاق های باشگاه دقیقا چه خبر است. 
به نظر می رسد فتحی در این رابطه ناتوان باقی مانده است چرا که برخی دلال ها دقیقا از آجر های سازنده باشگاه هم با خبر هستند، یکی از آنها روز گذشته از چت های خصوصی اش با خطیر پرده برداری کرد که در آن خطیر نوشته بود «فتحی پدر استراماچونی را درآورده است»!
در هر صورت استقلال به نظر می رسد بین دلال های فوتبال در حال دست و پا زدن است، دلال هایی در تهران و ایتالیا که تا مغز استخوان این باشگاه رسوخ کرده اند و دقیقا می دانند چه اتفاقاتی پشت درهای بسته استقلال رخ می دهد و با همین دانسته ها به فتحی برای جذب بازیکنشان فشار می آورند و هر روز فضا را برای آنها تنگ تر می کنند. آخرین این فشار ها افشای چت خطیر علیه فتحی بود که هم خطیر را زد و هم فتحی را با هم!
افشاگری های اسکرین چتی و فایل صوتی در استقلال باب شده و تا روزی که این عادت زشت از استقلال نوین رخت بر نبندد این باشگاه روی آرامش را به خود نخواهد دید.

بیشتر بخوانید:

فتحی خودش سانتر می‌کند، خودش گل می‌زند!

 

تگ ها


امیرحسین فتحی علی خطیر یادداشت اختصاصی محمد سررشته‌داری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال