افشای تصمیم عجیب مسی برای بازنشستگی

دو روز پیش جوردی اِووله خبرنگار کاتالان شبکه لاسستا مصاحبه ای اختصاصی از لیونل مسی گرفت که یکشنبه هفته بعد پخش خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، روز دوشنبه شبکه لاسستا خبر از مصاحبه اختصاصی با لیونل مسی برای پایان سال ۲۰۲۰ داد. جوردی اِووله خبرنگار مشهور کاتالان به خانه مسی در کاستلدفلس بارسلونا رفت و هرچند نسبت به زمان تعیین شده به خاطر دیر رسیدن تاکسی تاخیر داشت ولی مصاحبه ای طولانی با لیونل مسی در فضایی دوستانه داشت و به ادعای خودش تاکنون هیچ خبرنگاری موفق نشده مسی را برای ساعت ها اینچنین به حرف بکشد.

این مصاحبه قرار است یکشنبه پیش رو پخش شود.

اِووله دیشب میهمان برنامه کاروسل کادنا سر بود و جزئیاتی از مصاحبه خود با مسی را فاش ساخت.

اِووله به کادنا سر گفت:« دوست داشتم با مسی بیشتر آشنا شوم و این برایم مهم بود که بدانم مسی چه کسی است و چطور فکر می کند.

از دو ماه پیش درخواست مصاحبه با او را مطرح کرده بودیم تا اینکه این هفته به ما اعلام شد می توانیم به منزل او برای مصاحبه برویم و باید بگویم که مسی در این مصاحبه به طور دقیق در مورد آینده اش حرف زد و باعث شگفتی ام شد. او در مورد آینده اش چیزهایی گفت که متعجبم کرد.

مسی پیش از این گفته بود که در اوج پاندمی کرونا دوست ندارد در مورد مسائلی دیگر حرف بزند و دلیل تاخیر در مصاحبه همین بود. او بسیار متواضعانه و فروتن حرف زد. باید بگویم که در نهایت این بیشتر به یک صحبت دوستانه تبدیل شد تا یک مصاحبه رسمی.»

در انتهای مصاحبه، "خوزه آنتونیو پونستی"، مجری برنامه در مورد شایعات بازنشستگی مسی در اینتر میامی؛ تیم تحت هدایت دیوید بکام سوالی مطرح کرد و اِووله پاسخ داد:« درست به هدف زدید.»

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا