افشای توقعات مالی سرسام‌آور عثمان دمبله

عثمان دمبله اخیرا پیشنهاد بالای نیوکاسل را رد کرد و آن را ناکافی تشخیص داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد پنج ساله عثمان دمبله با باشگاه بارسلونا در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و علیرغم شایعات فراوان در یک سال اخیر، هنوز توافقی برای تمدید قرارداد صورت نگرفته است. مدیر برنامه عثمان دمبله بعدازظهر چهارشنبه با سران باشگاه بارسلونا برای ادامه مذاکرات در مسیر تمدید قرارداد این ستاره فرانسوی دیدار کرد، اما این جلسه بدون توافق و حتی حل مشکلات کلی بین طرفین به پایان رسید.

روز گذشته اسپورت ادعا کرد که سران بارسا به دمبله پیشنهاد فسخ قرارداد داده اند تا او همین زمستان به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک کند اما او با این مساله موافق نیست. دمبله در مذاکراتش برای تمدید، خواستار ۲۰ میلیون یورو دستمزد خالص شده که خیلی زود توسط بارسا رد شد.

اسپورت امروز نوشت که توقعات مالی دمبله بیش از اینهاست ولی او در مذاکره با بارسا با تخفیف حاضر شده ۲۰ میلیون یورو دستمزد بگیرد که پرداخت این رقم هم برای باشگاه کاتالان غیرممکن است.

طبق ادعای این نشریه، دمبله اخیرا پیشنهاد بالای نیوکاسل را رد کرده است. نیوکاسل حاضر شده بود دستمزدی ۲۰ میلیون یورویی به دمبله بدهد و ۲۰ میلیون یورو نیز به وی پاداش انتقال می داد. ۱۲ میلیون یورو نیز کمیسیون این انتقال به ایجنت او تعلق می گرفت ولی دمبله در پاسخ گفته است که با این مبلغ فقط در بارسا بازی خواهد کرد و برای حضور در نیوکاسل دستمزد او باید ۳۰ میلیون یورو و پاداش نیز ۳۰ میلیون یورو باشد. کمیسون ایجنتش نیز ۱۵ میلیون یورو!

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال