افشای جزئیات توافق میلان و زلاتان برای تمدید قرارداد

به نظر می رسد طی روزهای آینده مسئله تمدید قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با میلان رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، در ژانویه ۲۰۲۰ و بعد از اتمام قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با باشگاه آمریکایی لس آنجلس گلکسی، او دوباره به فوتبال اروپا و میلان بازگشت. فوق ستاره سوئدی در ۳۹ سالگی نیز کاملا آماده نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کندی در بازی او دیده نمی شود.

ابراهیموویچ اکنون در آستانه ۴۰ سالگی هم در فرم فوق العاده ای به سر می‌برد و به جرأت می‌توان از او به عنوان یکی از مهم ترین دلایل حضور میلان در بالای جدول سری آ در فصل جاری رقابت‌ها یاد کرد. زلاتان با وجود اینکه چند مسابقه این فصل را به دلیل مصدومیت و ابتلا به کرونا از دست داده اما اکنون با ۱۵ گل زده چهارمین گلزن برتر سری آ محسوب می شود.

در هفته های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با احتمال تمدید قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با روسونری مطرح شده است و حتی خود این بازیکن نیز برای رقم خوردن این اتفاق چراغ سبز نشان داد.
در همین راستا منابع ایتالیایی از جمله اسکای اسپورتس و اسپورت مدیاست گزارش داده اند که تمام مقدمات لازم برای تمدید قرارداد زلاتان صورت گرفته و به احتمال فراوان این مسئله طی ۱۰ روز آینده رسمی خواهد شد.

قرارداد جدید فوق ستاره سوئدی با میلان تا ژوئن ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت و با در نظر گرفتن پاداش ها او نزدیک به ۷ میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان