افشای جزئیات قرارداد آگوئرو با بارسلونا

سرخیو آگوئرو را دیگر باید خرید قطعی بارسلونا برای فصل بعد دانست....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی سیتی با پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا می پیوندد. این خبری جدید نیست و از هفته ها پیش مشخص شده است که او با سران بارسا به توافق نهایی رسیده و قراردادی دو ساله امضا خواهد کرد. دوست صمیمی لیونل مسی سابقه چند سال بازی برای اتلتیکو را دارد و به خوبی با فضای لالیگا آشناست.

آگوئرو دوست داشت در سیتی بماند ولی در نهایت از سوی باشگاه انگلیسی به وی پیشنهاد تمدید ارائه نشد. در هر صورت با او وداعی آبرومندانه صورت گرفت و پس از بازی فینال لیگ قهرمانان که شنبه شب در پورتو بین سیتی و چلسی برگزار می شود، آگوئرو به کارش در جمع سیتیزن ها پایان خواهد داد.

امروز در برنامه "Onze" از اسپورت ۳ کاتالونیا ادعا شد که آگوئرو دوشنبه وارد بارسلونا می شود تا قراردادش را امضا کند. به این ترتیب او اولین خرید تابستانی بارسلونا خواهد بود. دستمزد آگوئرو در بارسا کاهش قابل توجهی خواهد داشت(نصف دستمزدش در سیتی) ولی بندهایی در قراردادش وجود دارد که در صورت انجام تعداد زیادی بازی و زدن گل های فراوان و کسب جام های متعدد، دریافتی او نیز رشد قابل توجهی پیدا خواهد کرد.

در واقع دستمزد آگوئرو بستگی تام به درخشش او در بارسلونا خواهد داشت و به گونه ای تنظیم شده تا ستاره آرژانتینی حداکثر بازدهی لازم را داشته باشد.

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو منچستر سیتی بارسلونا