افشای جزئیات قرارداد پیشنهادی بارسا به کاوانی

ژائوی هرناندز سرمربی بارسا تردیدی ندارد که برای تقویت خط حمله خود در زمستان باید ادینسون کاوانی را جذب کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژاوی هرناندز سرمربی بارسا در نشست خبری هفته پیش خود تایید کرد که نگاهی ویژه به نقل و انتقالات زمستانی دارند و هرچند باشگاه با مشکلات اقتصادی زیادی روبرو است ولی هر کاری که نیاز باشد برای تقویت تیم انجام خواهد شد. او بارها گفته است که بارسا به یک مهاجم نیاز دارد.

خوان لاپورتا رئیس بارسا نیز دو روز پیش در پیامی برای هواداران قول داد که علی رغم مشکلات مالی، در زمستان تیم را تقویت خواهد کرد.

برای این مهم بارسا روی فران تورس از سیتی و ادی کاوانی از یونایتد نظر مثبت دارد. جذب تورس دشواری های زیادتری دارد چرا که سیتی تنها او را به شکل قطعی و نه قرضی واگذار خواهد کرد اما کاوانی که تنها تا پایان فصل قرارداد دارد، با رقمی بسیار کمتر و حتی شاید با گرفتن مجوز فسخ راهی بارسلونا شود.

در همین رابطه امروز اسپورت ادعا کرد که کاوانی پاسخ مثبت خود را به بارسلونا داده و بر سر تمام مفاد قرارداد نیز توافق کرده است. قرارداد ستاره اروگوئه ای یک سال و نیمه است و او تا پایان فصل جاری ۳.۵ میلیون یورو دستمزد می گیرد ولی فصل بعد دستمزد او به ۴ میلیون یورو افزایش خواهد یافت. در قرارداد البته بندهای پاداش نیز در نظر گرفته خواهد شد که در نهایت می تواند دریافتی کاوانی را بالاتر ببرد. اکنون باید دید واکنش منچستریونایتد به درخواست انتقال کاوانی چه خواهد بود.

تگ ها


ژاوی ادینسون کاوانی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال