افشای حقیقتی عجیب درباره ستاره جوان بارسلونا

ویکتور والدز مربی آکادمی بارسلونا فاش کرد که اخیراً مجبور شده برای آنسو فاتی ستاره جوان آبی‌اناری‌ها یک جفت کفش بخرد....

به گزارش مدال؛ یکی از نکات مثبت و برجسته دیدار بارسلونا و رئال بتیس حضور «آنسو فاتی» بود، بازیکنی ۱۶ ساله که با حضور در مقابل بتیس به جوان‌ترین بازیکن تاریخ بارسا در لالیگا از سال 1941 تاکنون تبدیل شد.

او اما در تورنمنتی در روسیه مرتب از دردی در پاهایش به مربیان شکایت می‌کرد و باشگاه در پیدا کردن منبع درد ناتوان بود تا اینکه «ویکتور والدز» مربی آکادمی آبی‌اناری‌ها درخواست بررسی کفش‌های او را داد و نتیجه عجیبی حاصل شد.

والدز در کنفرانس خبری گفت: «به او گفتم کفش‌هایش را بیاورد. آنها یک افتضاح کامل بودند. هیچکس جز من فکر نمی‌کرد که مشکل از کفش‌ها باشد. به همراه او رفتیم و یک جفت کفش جدید خریدیم.»

والدز درباره فاتی که یکشنبه در غیاب «لیونل مسی» و «لوئیز سوارز» توانست با پیراهن بلوگرانا به میدان برود ادامه داد: «او قوی و سریع است و به خود اعتماد دارد. به این دست استعدادها باید فرصت شکوفایی داد. برایش خوشحالم،‌ به من صبح دوشنبه زنگ زد و بسیار خوشحالم کرد. از والورده ممنونم که به فاتی فرصت داد. او ویژگی‌های لازم را دارد.»

والورده، سرمربی بارسلونا هم درباره او گفت: «او اعتماد به نفس بالا دارد، به فضاها می‌رود و در موقعیت تن‌به‌تن هم راحت برنده می‌شود. جوانترین بازیکنی‌ست که به او فرصت اولین بازی‌اش را دادم اما نشان داد که چه توانایی دارد و چرا من به او اعتماد کردم.»

بیشتر بخوانید:

هدیه ویژه بازیکنان بارسلونا به بازیکن 16 ساله+ عکس

تگ ها


آنسو فاتی فاتی بارسلونا ویکتور والدز بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها فوتبال جهان آنسو فاتی بارسلونا لالیگا فوتبال