افشای دلیل اصلی اختلافات زیدان با وینیسیوس

وینیسیوس در چند بازی اخیر رئال مادرید به میدان نرفته و مدتی است که به ندرت از سوی زیدان در ترکیب قرار می گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وینیسیوس تابستان ۲۰۱۹ از فلامینگو به رئال مادرید پیوست و قرار بود یک پدیده جدید در فوتبال اروپا باشد اما دو سال بعد او هنوز نتوانسته جایگاهی مطمئن و ثابت در ترکیب رئال مادرید پیدا کند.

وینیسیوس نه با جولن لوپتگی و نه با زین الدین زیدان یک بازیکن فیکس در ترکیب رئال نبوده و تنها در دوران حضور سانتی سولاری بود که موفق شده بود تا حدی ارزش هایش را ثابت کند.

وینیسیوس فصل گذشته که رئال قهرمان لالیگا شد، به خصوص در دوران پس از قرنطینه از ترکیب ثابت خارج شد و زیدان ترجیح داد روی مثلث لوکاس، هازارد و آسنسیو حساب کند. فصل جاری نیز هر زمان ادن هازارد مشکلی برای بازی نداشته، وینیسیوس به نیمکت تبعید شده است.

شرایط برای وینی در فصل جاری نیز کم و بیش مثل فصل گذشته است. او در مقطعی توانست چند بار متوالی در ترکیب ثابت قرار بگیرد اما در بازی های احیر مجددا خبری از او در ترکیب رئال نیست.

طبق ادعای آاس، دلیل اصلی اختلاف زیدان با وینیسیوس به اتفاقی است که آگوست ۲۰۲۰ در شهر منچستر رخ داد. رئال که بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را در خانه ۱-۲ به سیتی باخته بود، برای جبران به منچستر رفت ولی در نهایت بازهم ۲-۱ شکست خورد.

قبل از بازی وقتی زین الدین زیدان ترکیب اصلی تیم را در رختکن اعلام کرد و وینیسیوس متوجه شد باید روی نیمکت بنشیند، واکنشی منفی از خود نشان داد. او در تمام مدتی که زیدان مشغول صحبت های تاکتیکی بود، سر در گوشی موبایل خود داشت و به زیزو توجهی نمی کرد. زیدان نه آن مقطع و نه در ادامه در این مورد هیچ صحبتی با وینسیوس نکرد اما مشخصا از رفتار او آزرده خاطر شده و تبعاتش به فصل جاری هم رسیده است.

زیدان رفتار غیر حرفه ای وینیسیوس را به خاطر سپرده و ستاره جوان برزیلی به نظر کار دشواری برای پاک کردن آن خاطره دارد.

بیشتر بخوانید:

رئال اشتباه رونالدو را در مورد راموس تکرار نمی کند

جنگ بین رئال و لالیگا؛ بزرگ‌تر از همیشه

 

 

تگ ها


وینیسیوس جونیور زیدان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال