افشای راز بزرگ در خصوص لینه‌کر؛ اسطوره از اسپانیا فرار کرد

امیل هسکی مهاجم سابق تیم ملی انگلیس رازی را درباره گری لینه‌کر مجری برنامه Match of the Day در دوران بازیکنی‌اش افشا کرد....

امیل هسکی مهاجم سابق تیم ملی انگلیس رازی را درباره گری لینه‌کر مجری برنامه Match of the Day در دوران بازیکنی‌اش افشا کرد.

به گزارش مدال؛ «امیل هسکی» مهاجم نامدار و سابق تیم ملی انگلیس به تازگی کتاب زندگینامه خود را راهی بازار کرده است. در قسمتی از کتاب او به ماجرای سفرشان پیش از فینال جام اتحادیه سال 2000 به لامانیا گفته؛ جای که  یکی از بازیکنان تیم شروع به فریاد زدن کرد و از لینه‌کر خواسته آنجا را ترک کند.

هسکی این راز قدیمی را اینگونه برملا کرد و گفت: «پیش از فینال چند روزی به لامانیا در اسپانیا رفتیم تا استراحت کنیم. من در اتاقم بودم و نمی‌دانم ماجرا چه بود اما متوجه شدم که گری لینه‌کر هم در بار بوده و بازیکنان نوشیدنی الکلی بسیاری مصرف کردند. مثل اینکه یان مارشال سر گری فریاد کشیده و گری هم با هوشمندی از بار فرار کرده است.»

این اما پایان ماجرا نبود و بازیکنان و کادرفنی لسترسیتی که هوشیاری خود را از دست داده بودند، چند خرابکاری داشتند و از آنها خواسته شد هتل را ترک کنند.

بیشتر بخوانید:

لیورپول به منچسترسیتی غرامت داد

تگ ها


گری لینه‌کر امیل هسکی لسترسیتی فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس فینال اتحادیه 2000 لیگ برتر فوتبال